Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit AquaClean

Toaleta, ktorá vás očistí vodou

NOVÉ

Geberit AquaClean Sela

Nové sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela presvedčí svojím nadčasovým, puristickým tvarom a ešte krajším dizajnom. Na prvý pohľad vôbec nie je zrejmé, že ide o sprchovacie WC. AquaClean Sela má veľmi jednoduché a hlavne intuitívne funkcie. Medzi ne patrí patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray. Sprchovací prúd sa zjemňuje dynamickým primiešavaním vzduchu a týmto umožňuje príjemnú a dôkladnú očistu pri nepatrnej spotrebe vody. Geberit AquaClean Sela je dostupná s chrómovým alebo bielym krytom.

Viac informácii o Geberit AquaClean Sela

Zažite pocit z Geberit AquaClean

 • Sprchovacie WC Geberit AquaClean Tuma v kúpeľni

So sprchovacími WC Geberit AquaClean zažijete jemné čistenie vodou. Celý deň si preto môžete vychutnávať pocit sviežosti a čistoty. V každej situácii.

Geberit AquaClean spája pohodlie, dizajn a šetrný prístup k životnému prostrediu so známou kvalitou značky Geberit. Výsledkom sú estetické a inovatívne riešenia pre kúpeľne. Pre takmer všetky nároky a každú situáciu v obytných priestoroch je k dispozícii vhodný model – od kompaktného WC sedadla až po luxusné kompletné zariadenia. Objavte toaletu, ktorá vás očistí vodou.

Ako priamo zo sprchy: čistota a sviežosť stlačením tlačidla

 • Sprchovacie WC Geberit AquaClean so sprchovacou dýzou

Len voda skutočne čistí. To, čo platí pre starostlivosť o telo, platí pre intímnu hygienu dvojnásobne. Stačí stlačiť tlačidlo a vďaka sprchovaciemu WC okamžite zažijete jemnú a prirodzenú toaletnú hygienu a celkom nový pocit sviežosti a čistoty.

Informácie o princípe sprchovania

Výhody pre vás

 • Prvotriedny dizajn, inovatívna technológia a spoľahlivá kvalita
 • Úžasné funkcie pre vaše pohodlie
 • Príjemné a dôkladné čistenie
 • Vhodné riešenia pre každú situáciu v obytných priestoroch
 • Jednoduchá inštalácia
 • Šetrný prístup k životnému prostrediu

Naše znalosti: inovatívne nápady pre vás

Odborníci zo spoločnosti Geberit vo výrobnom závode vo švajčiarskom Rapperswil-Jona už desaťročia vedú intenzívny výskum a vývoj. Jedným z plodov ich práce sú sprchovacie toalety Geberit AquaClean, ktoré okrem vynikajúceho dizajnu ponúkajú celý rad revolučných patentovaných technológií, ktorých jedinou úlohou je hýčkať svojho majiteľa.

Objavte ďalšie inovatívne nápady

Správny model pre všetky nároky

 • Geberit AquaClean Mera – sprchovacie WC
 • Geberit AquaClean Sela – sprchovacie WC
 • Geberit AquaClean Tuma – sprchovacie WC

Medzi modelmi Geberit Mera, Sela a Tuma môžete nájsť riešenie pre prakticky akékoľvek požiadavky a každú situáciu v obytných priestoroch: od komfortného kompletného zariadenia až po kompaktné WC sedadlá. Vďaka dokonalej súhre dizajnu a technológie žiadne z týchto riešení nezaberie viac miesta ako bežná toaleta.

 • Geberit AquaClean Mera ponúka maximálny komfort a spĺňa najvyššie nároky na dizajn a funkčnosť.
 • AquaClean Sela presvedčí svojím nadčasovým, puristickým tvarom a ešte krajším dizajnom.
 • Sprchovacie WC AquaClean Tuma je kompaktný všestranný talent, ktorý sprístupňuje čistenie vodou každej domácnosti. Ako alternatíva ku kompletnému zariadeniu je k dispozícii sedadlo AquaClean Tuma, ktoré je vhodné aj pre dodatočnú inštaláciu.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean sú vybavené patentovanou sprchovacou technológiou WhirlSpray a intuitívnym diaľkovým ovládaním. V závislosti od modelu sú do výbavy zahrnuté ďalšie komfortné funkcie, napríklad dámska sprcha, odsávanie zápachu, teplovzdušný fén alebo ohrievanie sedadla.

Desať dobrých dôvodov pre výber systému Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera
Diaľkové ovládanie Geberit AquaClean

Diaľkové ovládanie

Všetko je intuitívne pod kontrolou

Intuitívne ovládanie je devízou diaľkového ovládania. Všetky príkazy možno zadávať jednou rukou. Displej na zadnej strane umožňuje individuálne nastavenia a upozorňuje na potrebu odvápnenia.

Funkcia fénovania Geberit AquaClean

Funkcia sušenia

Môže byť sušenie inteligentné?

Áno, pretože rameno fénu sa vysúva nezávisle od ramena sprchy a automaticky prispôsobí svoju polohu polohe ramena sprchy. Teplota vzduchu sa postupne znižuje, pričom sa berie do úvahy meniaca sa citlivosť suchej pokožky na teplo.

Odsávač zápachu Geberit AquaClean

Odsávanie zápachu

Vetranie už je zbytočné

Nepríjemný zápach sa okamžite odsaje z toaletnej misy a keramický voštinový filter s dlhou životnosťou ho neutralizuje. Vďaka dvojminútovému dobehu odsávania zápachu je následné vetranie zbytočné.

Sprchovacia technológia WhirlSpray Geberit AquaClean

Sprchovacia technológia WhirlSpray

Dve trysky sa postarajú o citeľný rozdiel

Rotujúci a zároveň pulzujúci prúd vody sa zjemňuje dynamickým pridávaním vzduchu. Tak sa postará o mimoriadne dôkladné čistenie, výnimočne príjemný a regenerujúci pocit, ako aj nízku spotrebu vody.

Kombinovateľnosť systému Geberit AquaClean s čiernym modulom Monolith

Kombinovateľnosť

Vhodné riešenie

Vďaka inštalačnej technológii Geberit môžno Geberit AquaClean Mera prispôsobiť takmer každej stavebnej situácii. Sprchovacie WC je kompatibilné so všetkými predstenovými systémami Geberit, ako aj so sanitárnymi modulmi Geberit Monolith.

Ohrievanie sedadla Geberit AquaClean

Ohrievanie sedadla

Dokonalý komfort sedenia

Výhody voliteľne nastaviteľného ohrievania sedadla pocítite v priebehu okamihu. Vďaka senzoru priblíženia sa WC z vysokokvalitného duroplastu začne ohrievať, len čo sa k nemu priblížite. Táto funkcia v stave pokoja nespotrebuje žiadny elektrický prúd.

Dámska sprcha Geberit AquaClean

Dámska sprcha

Tryska, ktorá sa drží v úzadí

Samostatná dámska sprcha sa vyznačuje mimoriadne jemným prúdom vody. Tryska je integrovaná v ramene sprchy, vďaka čomu je hygienicky chránená, keď sa práve nepoužíva.

Orientačné svetlo Geberit AquaClean

Nočné podsvietenie

Navodí príjemnú atmosféru

Decentné svetlo si ihneď získa pozornosť – a v noci sa postará o orientáciu. Pôsobivý lúč svetla sa aktivuje prostredníctvom senzora priblíženia a svieti jedným zo siedmych individuálne nastaviteľných farebných odtieňov.

Automatické otváranie a zatváranie poklopu WC

Bez dotyku

Senzor priblíženia spúšťa automatické otváranie poklopu WC. Po použití sa toaleta sama zatvorí. Zatváranie môžete spustiť aj sami jemným zatlačením na poklop. Vďaja tejto funkcii bude vaše WC vždy zatvorené. Čo môže byť pohodlnejšie?

Splachovacia technika Geberit AquaClean TurboFlush

Splachovacia technika TurboFlush

Optimálne splachovanie

Asymetrická geometria vnútorných stien keramiky umožňuje mimoriadne dôkladné a tiché splachovanie. Na prívod splachovacej vody stačí jediný bočný splachovací otvor. WC misa zostáva dlho čistá aj preto, lebo nemá žiadne skryté miesta, ani hrany alebo rohy, kde by sa mohla špina usadzovať.

Kompletný servis pre vás

Záleží nám na vašej spokojnosti. Preto vám náš zákaznícky servis vždy ochotne pomôže. Či už potrebujete radu, alebo máte otázky týkajúce sa vášho sprchovacieho WC Geberit AquaClean – ponúkame vám kompletný servis.

Ocenenia Geberit AquaClean Mera za dizajn

 • Red Dot Award 2015 pre Geberit AquaClean Mera
 • DesignPlus/ISH pre Geberit AquaClean Mera

Ocenenia Geberit AquaClean Sela za dizajn

 • DesignPlus/ISH pre Geberit AquaClean Sela
 • Interior Innovation 2013 pre Geberit AquaClean Sela
 • IF Product design award 2013 pre Geberit AquaClean Sela

Profi sekcia