Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit Duofix

Univerzálny talent do ľahkej konštrukcie

Samonosné inštalačné prvky pre novostavbu a modernizáciu

  • Geberit Duofix – inštalačný systém pre ľahké konštrukcie

Geberit Duofix ponúka komplexný sortiment univerzálnych samonosných inštalačných prvkov. Tieto inštalačné prvky do ľahkých konštrukcií sú k dispozícii pre všetky sanitárne zariadenia. Sú vhodné na montáž dosadrokartónových stien alebo priečok a do predsteny bez použitia mokrých procesov v čiastočnej výške alebo na výšku miestnosti. Používajú sa pri novostavbách aj renováciách.

Inštalačné prvky Geberit Duofix pre správne pripojenie

  • Inštalačný prvok Geberit Duofix, univerzálny talent pre sanitárne prvky v ľahkej konštrukcii

Inštalačné prvky Geberit Duofix zahŕňajú viac ako 200 variantov, čím pokrývajú takmer všetky možné oblasti použitia. Vďaka nim je inštalácia toaliet, pisoárov, umývadiel, armatúr a stenových odtokov jednoduchá.

Dokonalé riešenia pre každú stavebnú situáciu

Geberit Duofix poskytuje individuálne riešenia pre rôzne montážne situácie na stavbe. Systémové koľajnice a stojky na výšku miestnosti Geberit Duofix umožňujú montáž kompletných systémových stien Geberit Duofix. Spĺňajú prakticky všetky štandardné a osobitné požiadavky.