Výstavy, veľtrhy a podujatiaZapojte sa

Navštívte podujatia Geberit

Stánok Geberit s návštevníkmi

Naše podujatia vám ponúkajú ideálnu príležitosť vyskúšať si produkty a inovácie od spoločnosti Geberit spolu s novými technikami spracovania. Sú tiež ideálnou príležitosťou na zdieľanie nápadov s kolegami z odvetvia a našimi odborníkmi .

Či už ste obchodník, inštalatér, architekt, projektant ZTI alebo osoba s rozhodovacou právomocou, z našich podujatí budete vždy odchádzať vyzbrojení skúsenosťami z používania najhorúcejších noviniek a s množstvom nových kontaktov pre vašu profesionálnu sieť. Veľtrhy, výstavy a iné podujatia Geberit sú koncipované tak, aby návštevníkom sprostredkovali pohľad do budúcnosti stavebníctva a odvetvia výroby sanity.

Online podujatiaCielené a flexibilné

Spoločnosť Geberit ponúka komplexnú škálu digitálnych školení

Ak vás ťažkosti spojené s cestovaním na podujatie odrádzajú od osobnej účasti, naše online podujatia vám dokážu sprostredkovať cielené a vzrušujúce informácie, ktoré sú vám k dispozícii kedykoľvek stlačením tlačidla.

Zistite viac o jedinečných výhodách, ktoré poskytuje kombinácia inovatívnych technológií a funkčného dizajnu Geberit, a odneste si celý rad praktických informácií pre vaše podnikanie.

Aktuálne termíny veľtrhov

Veľtrh Dátum Mesto Cieľová skupina

Aktuálne podujatia

Podujatia Dátum Mesto Cieľová skupina