Geberit ProAplikácia pre smartfóny so systémom Android a iOS

Všetko, čo Geberit ponúka, budú mať inštalatéri v budúcnosti k dispozícii aj na svojich mobilných zariadeniach. Umožňuje to aplikácia Geberit Pro pre smartfóny, ktorá poskytuje množstvo užitočných informácií a nástrojov.

Všetky funkcie aplikácie v kocke

Identifikátor výrobkov

Rozpozná všetky podomietkové nádržky od roku 1964.

Pomocou identifikátora výrobkov môžete okamžite zistiť, ktorá staršia podomietková splachovacia nádržka sa nachádza za stenou. Aplikácia rozpozná všetky podomietkové splachovacie nádržky Geberit od roku 1964 až po súčasnosť, ako aj pisoárové systémy Geberit od roku 1983. Po identifikácii je možné priamo v aplikácii Geberit Pro vyhľadať všetky náhradné diely alebo prestavbové súpravy pre danú podomietkovú splachovaciu nádržku.

Skener QR kódov a čiarových kódov

Rýchle vyhľadávanie informácií o produktoch. Skener QR kódov a čiarových kódov priamo odkazuje na ďalšie informácie o produktoch, ako sú inštalačné príručky, prehľad náhradných dielov a ďalšie popisy produktov.

Produktový katalóg

Vždy je k dispozícii a kedykoľvek sa k nemu môžete dostať. Rýchlo a jednoducho si môžete prezerať celý katalóg a hneď nájsť všetky potrebné informácie o produktoch, návody na inštaláciu atď.

Náhradné diely

Rýchlo nájdete správny náhradný diel. Celý katalóg náhradných dielov je vám kedykoľvek k dispozícii. Zodpovedajúce náhradné diely môžete rýchlo vyhľadať a objednať pod príslušným číslom náhradného dielu.

Záložky

Pridajte vlastné záložky. Často používaný obsah, ako sú produkty, dokumenty alebo videá, môžete teraz rýchlo a jednoducho vyhľadať pridaním vlastných záložiek.