Nová funkcia vyhľadávania v Online katalógu

Naša nová funkcia vyhľadávania vás za chvíľu dostane tam, kde potrebujete. Vylepšili sme funkciu fulltextového vyhľadávania, aby boli jeho výsledky vyhľadávania vhodné a patrične zoradené. Pre vaše pohodlie sme tiež rozšírili funkcie filtra. Najmä v prípadoch, keď existuje niekoľko možných prístupov, vám filtre pomôžu ešte viac upresniť vyhľadávanie. Kliknutím na položku, ktorá vás zaujíma, sa dostanete priamo do podrobného zobrazenia.

Vyskúšajte našu novú funkciu vyhľadávania sami.

Využite výhody funkcie inteligentného vyhľadávania

 Využite výhody funkcie inteligentného vyhľadávania

Hneď na začiatku sa vám pokúsime pomôcť nájsť požadovanú položku. Funkcia automatického dopĺňania znamená, že naše vyhľadávanie začne fungovať, zatiaľ čo výraz zadávate do vyhľadávacieho poľa. Tu sa vám zobrazia často hľadané výrazy, ktoré vám pomôžu. V ponuke je maximálne päť tabuliek produktov a náhradných dielov, ktoré zodpovedajú vášmu vyhľadávaniu.

V prehľade vyhľadávania vám budú poskytnuté ďalšie užitočné informácie o produkte, aby ste si boli istí, že je to to, čo hľadáte.

Úpravy výsledkov vyhľadávania

Úpravy výsledkov vyhľadávania

Niektoré hľadané výrazy generujú veľký počet prístupov. Niekedy až príliš veľa. Chápeme, že sa nechcete preklikávať nespočetnými výsledkami vyhľadávania, a preto naša funkcia vyhľadávania začína tým, že vám ukazuje výsledky, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu vyhľadávaniu.

Tiež sme rozšírili naše funkcie filtra, aby sme vám pomohli nájsť ten správny produkt čo najrýchlejšie. Pomôžu vám spresniť a ďalej zúžiť vyhľadávanie. V budúcnosti budete môcť filtrovať podľa podkategórií alebo iných kritérií, ktoré zodpovedajú vášmu vyhľadávaciemu dopytu.

Vyhľadávací zoznam vám poskytuje ďalšie informácie o produktoch. Je to ďalšia funkcia, ktorá vám pomôže rýchlo nájsť tú správnu položku.

Vyhľadávanie produktov cez navigáciu

 Vyhľadávanie produktov cez navigáciu

Namiesto použitia klasickej funkcie vyhľadávania môžete tiež priamo prejsť na kategóriu produktu prostredníctvom navigácie v katalógu. V tomto zobrazení sú tiež k dispozícii rôzne podkategórie a nové funkcie filtra, ktoré vám pomôžu rýchlo nájsť požadovaný produkt.

Skúste vyhľadávanie v Online katalógu