Geberit WC systémdokonale zladená technológia splachovania a WC keramika

Podomietkové splachovacie nádržky a toalety od spoločnosti Geberit sú nielen dokonale zladené, ale ponúkajú aj skutočné výhody pre inštalatérov a koncových zákazníkov. Pôsobivý WC systém Geberit ponúka jednoduchú inštaláciu, vynikajúci splachovací výkon a systémové výhody, ktoré zabezpečujú optimálne používanie na dlhú dobu.

O 40 percent rýchlejšia inštalácia

Inovatívne inštalačné techniky a jednoduchá údržba znamenajú, že celá inštalácia je o 40 % rýchlejšia ako pri bežných splachovacích nádržkách a WC keramike.

  • Inštalácia väčšinou bez použitia náradia
  • Jednoduché upevnenie typu EFF3
  • Šikovné inštalačné prvky

Montáž WC, ktorá šetrí čas

Až 10-krát lepšie splachovanieBezkonkurenčná kombinácia technológie splachovania a keramiky

WC Geberit v kombinácii so splachovacou nádržkou Geberit poskytuje vynikajúci splachovací výkon, ktorý je až 10-krát lepší, než je štandardne požadované. Optimalizovaná geometria splachovania a hydraulika sú len dva z mnohých spôsobov, ktorými sa to dosahuje.

Výhody Geberit WC systémuVďaka preverenej a osvedčenej kvalite

Instalatér s Geberit Duofix a WC Acanto

Vždy sa môžete spoľahnúť na dlhodobé záruky spoločnosti Geberit a dostupnosť náhradných dielov.

  • Dostupnosť náhradných dielov po dobu 50 rokov: Geberit zaručuje funkčnosť splachovania svojich podomietkových WC nádržiek na 50 rokov. Nevzťahuje sa na špecifické funkcie elektronických výrobkov, ako je hygienické prepláchnutie alebo odsávanie zápachu DuoFresh.

Väčší výkon s Geberit WC systémom

Lepší splachovací výkon s Geberit TurboFlush

Vďaka špeciálnej vnútornej geometrii je voda presne usmerňovaná, aby sa zabezpečilo opláchnutie celého povrchu. Vďaka tomu je výkon splachovania až 10-krát lepší, než stanovujú medzinárodné normy, a zároveň je mimoriadne tichý.

Jednoduché čistenie WC Acanto

Ľahko čistiteľné povrchy
Vďaka ďalším funkciám

Vďaka bezokrajovým WC keramikám Geberit, ľahko odnímateľnému sedadlu a špeciálnej glazúre KeraTect® je čistenie toalety hračkou.

Ponuka povrchov pre ovládacie tlačidlo Geberit Sigma70

Väčší výber dizajnu
Dokonalý štýl pre každý vkus

Vyberte si z množstva dizajnov, materiálov a farieb a nájdite si ideálne ovládacie tlačidlo pre vašu kúpeľňu a váš štýl.