Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Odsávanie zápachu

inovatívne riešenia

Nepríjemný zápach na toalete je už minulosťou. To, čo patrí už dávno k štandardnej výbave všetkých kuchýň, môžete mať teraz aj v kúpeľni. Inovatívne riešenia odsávania zápachu Geberit spoľahlivo odstraňujú nepríjemný zápach na toalete priamo v mieste jeho vzniku - v toaletnej mise. Nepríjmené pachy nemusíte prekrývať sprejmi. Stačí si vybrať jedno z našich riešení:

NOVÉ

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh spoľahlivo odstraňuje nepríjemný zápach na toalete. Znečistený vzduch odsáva priamo z WC misy, preto zápach vôbec nedostane šancu rozptýliť sa do priestoru. Vďaka senzoru sa odsávanie zapne automaticky. Ďalším benefitom, ktorý prispeje k vášmu pohodliu, je orientačné LED podsvietenie, ktoré vás privedie k toalete v noci a súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek DuoFresh. Jednotku Geberit DuoFresh si môžete nastaviť podľa vašich potrieb cez bezplatnú aplikáciu Geberit Home.

Geberit DuoFresh

Geberit Monolith Plus

Ďalším riešením odsávania zápachu je sanitárny modul Geberit Monolith Plus. Ide o dizajnovú splachovaciu nádržku, v ktorej sa skrýva najmodernejšia splachovacia technológia. Súčasťou sanitárneho modulu je odsávanie zápachu priamo z toaletnej kmisy, takže nič nemôže narušiť sviežosť vo vašej kúpeľni. Jemné orientačné svetlo, ktoré môžete nastaviť v siedmich rôznych farbách podľa vašej chuti a nálady, vás v noci diskrétne navedie k toalete.

Geberit Monolith Plus

Sprchovacie WC Geberit AquaClean

Sprchovacie WC Geberit AquaClean môžu byť vybavené komfortnými funkciami, medzi ktoré patrí aj odsávanie zápachu priamo z misy cez splachovací otvor. Vzduch sa prečisťuje v osvedčenom voštinovom filtri a vracia sa späť do miestnosti. Odsávanie sa spúšťa automaticky pri zaťažení sedadla.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean