Škvrny v kúpeľni od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov

Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď. Marianne Krüger, senior odborníčka v chemickom priemysle, vysvetľuje, ako sa v kúpeľni môžu objaviť nevzhľadné škvrny od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov a ako im predchádzať.

Hygienické výrobky a kúpeľňové čistiace prostriedky často obsahujú chlór. Chlór môže poškodiť veľa povrchov, ak sa čistič nechá pôsobiť príliš dlho, čo vedie napríklad ku korózii na umývadlových batériách alebo ovládacích tlačidlách alebo k žltým škvrnám na plastových dieloch. Marianne Krüger nám dáva zopár tipov, ako tomu predchádzať.

Ďalšie témy zo série „Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď“:

1. časť: Škvrny v kúpeľni od farieb na vlasy alebo odfarbovačov
3. časť: Škvrny v kúpeľni od laku a odlakovača
4. časť: Škvrny v kúpeľni - usadeniny

Nič nepremeškajte

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Kúpeľňové výrobky

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.