Škvrny v kúpeľni od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov

Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď. Marianne Krüger, vedúca chemického laboratória, vysvetľuje, ako sa v kúpeľni môžu objaviť nevzhľadné škvrny od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov a ako im predchádzať.

Hygienické výrobky a kúpeľňové čistiace prostriedky často obsahujú chlór. Chlór môže poškodiť veľa povrchov, ak sa čistič nechá pôsobiť príliš dlho, čo vedie napríklad ku korózii na umývadlových batériách alebo ovládacích tlačidlách alebo k žltým škvrnám na plastových dieloch. Marianne Krüger nám dáva zopár tipov, ako tomu predchádzať.

Ďalšie témy zo série „Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď“:

1. časť: Škvrny v kúpeľni od farieb na vlasy alebo odfarbovačov
3. časť: Škvrny v kúpeľni od laku a odlakovača
4. časť: Škvrny v kúpeľni - usadeniny
5. časť: Škvrny v kúpeľni od čistiacich prostriedkov a WC tabliet

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni