Keď sú pachy nežiaduce

Nepríjemný zápach v kúpeľni? Nemusí to tak byť

Je čas večere. Rodina netrpezlivo čaká pri jedálenskom stole, vyzbrojená nožmi a vidličkami. Niet pochýb o tom, že mama zasa pripravila ďalšie vynikajúce jedlo, ale zatiaľ je záhadou aké. A to preto, lebo bol spustený ventilátor odsávania a zatvorené dvere zabránili, aby sa vôňa varenia rozšírila po dome. Zdá sa, že mama to členom rodiny neustále musí pripomínať!

V kúpeľni je situácia veľmi podobná. Hoci je v tejto miestnosti vo všeobecnosti sviežo a čisto, príležitostne tu môžu na istú chvíľu zotrvať pomerne nepríjemné pachy. Už istý čas sa v kúpeľniach používajú na boj s týmto problémom zápachové filtre, ktoré fungujú na podobnom princípe ako digestor. Tieto filtre však, našťastie, pracujú oveľa tichšie než digestory. Namiesto odsávania pachov z varenia odstraňujú nepríjemný zápach z toalety priamo pri zdroji, z keramickej misy toalety. Výsledkom je opäť príjemne svieža vôňa v kúpeľni.

Malá rada: na to, aby jednotka na odsávanie zápachu fungovala čo najlepšie, filter treba pravidelne vymieňať (to platí rovnako pre kuchyňu aj kúpeľňu).

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni