Keď sú pachy nežiaduce

Nepríjemný zápach v kúpeľni? Nemusí to tak byť

Je čas večere. Rodina netrpezlivo čaká pri jedálenskom stole, vyzbrojená nožmi a vidličkami. Niet pochýb o tom, že mama zasa pripravila ďalšie vynikajúce jedlo, ale zatiaľ je záhadou aké. A to preto, lebo bol spustený ventilátor odsávania a zatvorené dvere zabránili, aby sa vôňa varenia rozšírila po dome. Zdá sa, že mama to členom rodiny neustále musí pripomínať!

V kúpeľni je situácia veľmi podobná. Hoci je v tejto miestnosti vo všeobecnosti sviežo a čisto, príležitostne tu môžu na istú chvíľu zotrvať pomerne nepríjemné pachy. Už istý čas sa v kúpeľniach používajú na boj s týmto problémom zápachové filtre, ktoré fungujú na podobnom princípe ako digestor. Tieto filtre však, našťastie, pracujú oveľa tichšie než digestory. Namiesto odsávania pachov z varenia odstraňujú nepríjemný zápach z toalety priamo pri zdroji, z keramickej misy toalety. Výsledkom je opäť príjemne svieža vôňa v kúpeľni.

Malá rada: na to, aby jednotka na odsávanie zápachu fungovala čo najlepšie, filter treba pravidelne vymieňať (to platí rovnako pre kuchyňu aj kúpeľňu).

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.