Dobrý dizajn ušetrí polovicu času na upratovanie

Dobre naplánovaná kúpeľňa sa čistí ľahko

Majitelia budov sa môžu už vo fáze návrhu rozhodnúť, či sa kúpeľňa bude ľahko čistiť. Pre kúpeľňu je dôležité mať elegantný dizajn, ale pre používateľa je čistota ešte dôležitejšia.

Jednoduché plánovanie
V kúpeľniach sa podľa možnosti vyvarujte zbytočných rohov a záhybov. Potom sa dá kúpeľňa rýchlo a efektívne čistiť. Predstenové inštalácie sú ideálne, pretože ukryjú za stenu všetky zariadenia, ktoré sú klasickými lapačmi prachu, ako napríklad potrubia, káble, nádržky a rôzne konštrukcie.

Čím menej spojov
Čím väčšie sú dlaždice, tým ľahšie sa čistia. A čím menej škár a spojov, tým menej miest na uchytenie nečistôt, moču a choroboplodných zárodkov.

Svet bez okrajov
Usadeniny vodného kameňa zdrsňujú povrch keramiky toalety, čo veľmi sťažuje čistenie. A čo viac, vyzerajú nehygienicky a špina sa na nich drží. Sanitárna keramika sa najlepšiev čistí, keď sú povrchy jednoduché a súvislé. Moderné WC sú navrhnuté tak, aby boli bez okrajov a umývadlá sú k dispozícii aj bez prepadového otvoru.

Elegantne zavesené na stene
Ak zavesíte kúpeľňový nábytok a toaletu na predstenu, pod nimi vznikne voľný priestor, ktorý sa ľahko čistí. Ideálna vzdialenosť medzi podlahou a spodnou hranou toalety alebo nábytku je okolo 15 cm, pretože poskytuje dostatočný priestor na vyčistenie podlahy pod nimi.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Vždy aktuálne informácie

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni