Ako veľmi čistí si prajete byť?

Ako by sme sa mali po použití toalety umyť?

Pravidelné chodenie na toaletu je skrátka našou prirodzenou súčasťou. Je extrémne dôležité mať čo najväčší pocit pohodlia a čistoty. Napokon každý sa chce po návšteve toalety cítiť sviežo a čisto, preto sa vo väčšine domácností používa vlhčený alebo suchý toaletný papier. Dá sa však používaním toaletného papiera dosiahnuť ozajstná čistota? Vedecká komunita hovorí, že nie, a spolu s ňou značná časť populácie. Známy americký raper to porovnal takto: „Vezmite kúsok čokolády, rozotrite ho na drevenú podlahu a potom sa to pokúste utrieť suchou handrou. Iba sa vám to podarí rozmazať do všetkých škár.“ Dáva to zmysel, hoci je to mierne nechutné, keď rozmýšľate nad touto analógiou a jej logickým záverom. Tak ako veľmi zdravé a hygienické je používať vlhčený toaletný papier?

V reklamách je často ospevovaný ako hygienický výrobok, no v skutočnosti používanie vlhčeného toaletného papiera nie je vôbec zdravé, práve naopak. Niektoré zo zložiek používaných v tomto papieri môžu spôsobiť podráždenie pokožky alebo dokonca vyvolať alergickú reakciu. Ako by sme sa teda mali po použití toalety umyť? Je to naozaj pomerne jednoduché – použite vodu. Toalety s integrovanou funkciou sprchovania sú dokonalým riešením! Sprchovacie toalety, ktoré očistia intímnu oblasť stlačením jediného tlačidla, sú dobré pre vašu pokožku a zaručujú pocit sviežosti po každej návšteve toalety.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.