Väčšia praktickosť v kúpeľni

Zrkadlová skrinka Geberit Acanto

Výrobky, ktoré sú intuitívne a jednoducho sa používajú – pre tých, ktorí chcú mať istotu, že sa po renovácii alebo prestavbe kúpeľne môžu tešiť z optimálnej funkčnosti.

Sanitárne výrobky pre kúpeľne musia byť prispôsobené používateľom. Váš každodenný rituál hygieny v kúpeľni by mal byť čo najviac intuitívny a bez stresu. Výrobky, pri ktorých si musíte prečítať rozsiahly návod na používanie alebo ktoré majú komplikované ovládanie, sa často kazia a treba ich dať opraviť. Je to otravné, frustrujúce a stresujúce – zbytočne vás to stojí drahocenný čas a peniaze. Preto vyvíjame riešenia, ktoré sú spoľahlivé, jednoducho sa používajú a sú nenáročné na údržbu.

Lepšia kúpeľňa, lepší život

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre väčšiu praktickosť

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčšie pohodlie v kúpeľni
Väčšia bezbariérovosť kúpeľne