Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

WC Geberit ONE

Spojenie technológie a dizajnu

NOVÉ

Funkčný dizajn pre lepšiu kvalitu života

  • Bathroom with Geberit ONE products

WC Geberit ONE predstavuje unikátnu kombináciu prvotriedneho dizajnu a inovatívneho know-how z odboru sanitárnych technológií. Veľká časť tohto novátorského, plne integrovaného riešenia je nenápadne skrytá. Geberit ONE má celý rad predností – ako zjavných, tak tých, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné. Pre používateľa to znamená viac čistoty, komfortu a flexibility v kúpeľni.

WC Geberit One bude v predaji od apríla 2020.

Geberit ONE WC

Čistota a flexibilita

Elegantné závesné WC Geberit ONE má dokonale vyvážené proporcie. Po otvorení krytu WC vás prekvapí neobvyklý vzhľad asymetricky tvarovanej misy, ktorú nelemuje žiadny splachovací okraj. Mimoriadne tiché a účinné spláchnutie zabezpečí technológia TurboFlush. Vďaka špeciálnemu montážnemu prvku možno výšku WC misy flexibilne meniť bez toho, aby ste museli robiť akékoľvek stavebné úpravy zadnej steny, a to aj vtedy, ak od inštalácie uplynula už dlhšia doba.

Dizajnová krytka na WC sedadle môže byť v dvoch vyhotoveniach - lesklý chróm alebo biela.

Dizajnová krytka sedadla

Dizajnová krytka na WC sedadle môže byť v dvoch vyhotoveniach - lesklý chróm alebo biela.

Jednoduchá údržba

Kryt sedadla alebo celé sedadlo možno jednoducho sňať jedným pohybom ruky a vyčistiť.

Hygiena WC misy

WC misa je bez splachovacieho okraja a nemá žiadne skryté miesta, preto sa ľahko udržuje hygienicky čistá. Keramická misa je navyše vybavená špeciálnou glazúrou KeraTect, ktorá má extrémne hladký povrch a efektívne bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a baktérií.

Keramická misa je vybavená špeciálnou glazúrou KeraTect, ktorá má extrémne hladký povrch a efektívne bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a baktérií.

Jednoduchá montáž

Montáž zvládne jeden inštalatér. Všetko je prispôsobené tomu, aby bola montáž čo najjednoduchšia. Pre ďalšie uľahčenie montáže bol vyvinutý nový ozubený prevod pre optimalizovaný prenos sily, ktorý zaručí hladké a bezpečné uchytenie WC misy.

Vďaka sofistikovanej montážnej technológii sa dá WC flexibilne výškovo prestavovať aj roky po inštalácii bez nutnosti stavebných úprav.

Úprava výšky umiestnenia

Vďaka sofistikovanej montážnej technológii sa dá WC flexibilne výškovo prestavovať aj roky po inštalácii bez nutnosti stavebných úprav.

PROFI SEKCIA

Podrobné informácie nájdete v Geberit online katalógu: