Odstráňte nepríjemný zápach tam, kde vzniká

To, čo je v kuchyni štandardom by sa malo dostať aj do kúpeľne

Nepríjemný zápach v kúpeľni poznajú všetci. Každý má svoje metódy, pomocou ktorých odstraňuje zápach. Môžu to byť vonné tyčinky umiestnené v kúpeľni, vonné spreje, či jednoducho len vetranie. Väčšina riešení však pomáha len na krátky čas a ich účinok je veľmi malý.

Chcete aj vy odstrániť zápachy priamo v mieste ich vzniku? Zadovážte si do svojej kúpeľne štandard, ktorý poznáte vďaka odsávaniu pary v kuchyni.

Kombináciou odsávania zápachu a sprchovacieho WC Geberit AquaClean sa začne nová éra sviežosti vo vašej kúpeľni.

Odstráňte nepríjemný zápach tam, kde vznikáIntegrované odsávanie zápachu priamo vo WC: rozmaznáva nos a zvyšuje pohodlie

Radi by ste zavádzali nové štandardy a dopriali si vďaka dodatočnej porcii wellnessu viac pohodlia? Modely sprchovacieho WC Geberit AquaClean s integrovaným odsávaním zápachu odstraňujú nepríjemný zápach už v sanitárnej keramike. Za pomoci keramického voštinového filtra s dlhou životnosťou sa zápachy odstraňujú veľmi účinne. Okrem integrovaného odsávania zápachu a jemnej análnej sprchy presviedčajú modely sprchovacieho WC aj komfortnými funkciami, ako je ohrievanie WC sedadla alebo príjemné sušenie.

Dodatočná montážVeľa čerstvého vzduchu a málo námahy spojenej s inštaláciou

Rozhodli ste sa pre výrobok AquaClean Sela alebo Tuma Classic, avšak len neradi sa vzdávate odsávania zápachu? Alebo už máte WC, resp. sprchovacie WC a nemáte chuť na nepríjemný zápach a rozsiahle práce súvisiace s rekonštrukciou? V takýchto prípadoch je pre vás vhodným riešením modul Geberit DuoFresh. Modul Geberit DuoFresh sa dá jednoducho zabudovať do každej splachovacej nádržky Geberit Sigma a kombinovať takmer s každým ovládacím tlačidlom z konštrukčného radu Sigma. Vzduch vyčistený filtrom zbavený zápachu sa opäť odovzdá do miestnosti čistý.

Video

Viac informácií pre vás

Sue sedí na sprchovacom WC Geberit AquaClean Sela

Objavte teraz rôzne modely sprchovacích WC