Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť

Geberit Slovensko

kúpeľňa Geberit Acanto

Individuálna ako vy

Kúpeľnová séria Geberit Acanto poskytuje všetko, čo od modernej kúpeľne očakávate a kombinuje to s nadčasovou krásou a flexibilitou. Nový dizajn ponúka komfortné funkcie, ktoré vychádzajú z vašich potrieb a preto umožňujú vytvoriť kúpeľňu zodpovedajúcu vášmu životnému štýlu.

UMÝVADLÁ

Jasné línie, elegantné kontúry, jemné krivky

Umývadlá z kúpeľňovej série Geberit Acanto majú organicky tvarovaný vnútorný priestor s úzkymi okrajmi alebo so zabudovanou odkladacou plochou. Acanto tiež ponúka priestorovo úsporné modely do malých a hosťovských kúpeľní. Umývadlá vo vyhotovení SlimRim sa vyznačujú obzvlášť ľahkým dizajnom. Všetky modely môžu byť harmonicky kombinované s umývadlovými skrinkami.

ZRKADLOVÉ SKRINKY

Moderný dizajn a praktické funkcie

Zrkadlové skrinky Acanto sú nielen praktické, ale aj dokonale navrhnuté. Sú vybavené mnohými inovatívnymi funkciami vrátane elektrickej zásuvky s USB portom, zväčšovacieho zrkadla na líčenie, vonkajšieho a vnútorného osvetlenia a poličiek na jednoduché uloženie kozmetických prípravkov.

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Nábytok, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám

Inteligentné funkcie kúpeľňového nábytku Acanto vám poskytnú všestrannosť a kreatívnu slobodu. S dobre organizovanými priečkami v zásuvkách umývadlových skriniek a policami na vnútornej strane dvierok zrkadlových skriniek si môžete usporiadať veci presne tak, ako potrebujete.
Skrinky pod umývadlá, vysoké skrinky, bočné skrinky a závesné skrinky vám umožnia si vyskladať takú kombináciu, ktorá vám ponúkne dostatočné množstvo úložného priestoru pre všetko potrebné.

Toalety a bidety

Hladký povrch so skrytým upevnením

Toalety a bidet v sérii Acanto zrkadlia organický tvar umývadiel a tvoria tak harmonický kúpeľňový celok. Toaleta bez splachovacieho kruhuGeberit Rimfree® je nielen pekná na pohľad, ale je hygienickejšia a ľahko sa čistí., lebo nemá žiadné skryté a ťažko dostupné miesta. Vonkajší povrch je hladký a nerušený vďaka starostlivo ukrytým upevňovacím prvkom.

PREJDITE NA PRODUKTOVÚ STRÁNKU

s odkazmi do produktového katalógu