Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit Selnova

Klasicky nadčasová, pre každú kúpeľňu.

Kúpeľňový produktový rad Geberit Selnova je vďaka svojim klasickým tvarom vhodnou voľbou do akejkoľvek kúpeľne. Geberit stavil na jednoduchý a neokázalý dizajn a zameral svoju pozornosť predovšetkým na funkčnosť. Séria Selnova sa vyznačuje skvelým pomerom ceny a výkonu a vysokou kvalitou, ktorá je so značkou Geberit neodmysliteľne spojená.

Umývadlo Geberit Selnova s oblým dizajnom

Toaleta Geberit Selnova s hlbokým splachovaním

Umývadlá Geberit Selnova

Umývadlá Geberit Selnova vychádzajú zo súmernej organickej formy inšpirovanej prírodou. Dizajnový jazyk série Geberit Selnova sa vyznačuje zaoblenou geometriou s jemnými krivkami. Spoločným znakom umývadiel je mäkko modelovaná vnútorná misa a štíhly okraj voľne prechádzajúci do priestrannej platformy s otvorom na batériu, ktorá slúži ako odkladacie miesto.

Toalety a bidety Geberit Selnova

WC misy zo série Geberit Selnova majú tiež klasické mäkké krivky. Poskytujú riešenie pre akúkoľvek kúpeľňu – k dispozícii sú ako závesné, tak aj stojacie modely, prípadne stojacie WC s nadomietkovou nádržkou. Vďaka technológii Rimfree® bez splachovacieho okraja je údržba toaliet obzvlášť jednoduchá. V ponuke sú tiež závesné bidety v rovnakom dizajne.

Súčasťou produktového radu Geberit Selnova sú aj pisoáre a nadomietkové nádržky na stojacie WC.