Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Kúpeľne

Keramag a KOLO

Keramag sa stáva Geberit

V rámci akvizície v roku 2015 sa značka Keramag začlenila do skupiny Geberit. K ďalšiemu kroku zjednocovnia značky dochádza v apríli 2019, kedy sa výrobky značky Keramag postupne začnú predávať pod značkou Geberit. Tento proces bude ukončený koncom júna 2019. Po tomto termíne budú dodávané kúpeľňové série Citterio, Xeno2, myDay, iCon, Option a nová séria Acanto pod značkou Geberit.

Vďaka tomu bude ešte užšie prepojená spoľahlivá technológia za stenou s dokonale navrhnutým dizajnovým vybavením kúpeľne pred stenou. Tento krok prakticky napĺňa našu víziu prepojenia toho najlepšieho z dvoch svetov - sveta osvedčenej funkčnosti a krásneho dizajnu.

Kúpeľňové série Geberit

Výrobky značky KOLO Geberit Group

  • Dvojumývadlo KOLO Traffic s umývadlovou skrinkou v šedej farbe.

Kúpeľňové série KOLO, koncepcie WC pre hostí a solitérne objekty značky KOLO sú dokonale prispôsobené ľuďom, ktorí ich používajú. Okrem toho sa výborne hodia k iným výrobkom Geberit. Citlivo vyladená ponuka výrobkov reaguje na každú požiadavku – v súkromnom aj vo verejno-obchodnom prostredí.

Viac o výrobkoch KOLO