Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Vane Geberit

Wellness v teplom kúpeli

Komfortná vaňa je veľmi dôležitý prvok v kúpeľni. Väčšina z nás si rada oddýchne a zrelaxuje v príjemne teplom kúpeli. Geberit ponúka vane, ktoré dodávajú dotyk wellness do každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť.

Vane Geberit sú vyrobené z pevného akrylátu a dodávajú sa v rôznych veľkostiach, aby sa hodili do rôznych usporiadaní kúpeľní.

Akrylátové vane ponúkajú veľa výhod:

  • teplý povrch
  • odolný materiál s dlhou životnosťou
  • ľahko sa opravujú, ak sú poškriabané
  • akustickú a tepelnú izoláciu
  • farebnú zhodu s keramikou
  • ľahko sa čistia
  • nízku hmotnosť produktu

Geberit Soana

Štýlové kúpanie

Vane Geberit Soana, vyrobené v jemnom organickom dizajne, ponúkajú príjemný zážitok z kúpania. Pocit pohody umocňuje hladký povrch vane, ktorý udržuje vodu dlhšie teplú. Štíhly okraj dodáva vani elegantný dizajn. Vaňa je k dispozícii s odtokom v strede alebo na zúženom konci. Odpad a prepad Geberit PushControl sú dokonalým doplnkom, ich tenký dizajn prispieva k vyššiemu komfortu vane.

Geberit Tawa

Čistá relaxácia vo vani

Vstavaná vaňa Geberit Tawa má čisté línie a jasný vonkajší obrys. Vaňa je k dispozícii ako pravouhlá vaňa so štandardným odtokom alebo odtokom v strede a tiež ako oválna vaňa v odtokom v strede a v rôznych veľkostiach.

Geberit myDay

Pohodlné oblé tvary

Veľkoryso navrhnutá vaňa Geberit myDay sa môže pochváliť mäkkými organickými tvarmi, ktoré možno vidieť aj na ostatných výrobkoch série myDay. Odtok v strede, prekrytý dizajnovým krytom, umožňuje pohodlné kúpanie aj pre 2 osoby.

Podrobné informácie nájdete v Geberit online katalógu:

Kúpeľňové vane zo sanitárneho akrylátu
Oválne kúpeľňové vane
Obdĺžnikové vane

Príslušenstvo
Súpravy nôh
Súpravy na opravu
Ďalšie príslušenstvo