Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Ovládacie tlačidlá Geberit

Správna voľba

Nie je to hocijaká kúpeľňa – je to vaša kúpeľňa.

 • Kúpeľňa s ovládacím tlačidlom Geberit Omega20

Obklady ste určite vyberali dlho a dali ste si záležať na tom, aby zodpovedali vášmu vkusu. A ani keď príde rad na umývadlovú batériu, nie ste ochotní zľaviť nič zo svojich požiadaviek. U nás potom nájdete ideálne tlačidlo splachovania, ktoré túto námahu zavŕši a ktoré vám bude dlhé roky spríjemňovať váš pobyt v kúpeľni.

Dokonalý tvar skrýva dokonalé funkcie

 • Geberit actuator plate with odour extraction unit

Ovládacie tlačidlá od značky Geberit očarujú nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi rôznorodými funkciami. K takýmto funkciám patrí nové odsávanie zápachu, ktoré možno kombinovať s väčšinou tlačidiel splachovania Geberit Sigma.

Priestor na realizáciu

 • Geberit bathroom with Variform washbasin square

Ovládacie tlačidlá Geberit spájajú inteligentné funkcie s komfortom pre väčšiu sviežosť a čistotu kúpeľne:

 • Bezdotykové splachovanie WC
 • Súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh do nádržky
 • Odsávanie zápachu
 • Možnosť zapustenia tlačidla do steny, aby lícovalo s povrchom obkladu
NOVÉ

Nové tlačidlo Geberit Sigma50

 • Bathroom with Geberit Sigma21

Dajte si do kúpeľne niečo výnimočné. Kovové telo tlačidla bez rámika dáva vyniknúť vysoko kvalitným materiálom prednej platne zo skla v troch farbách alebo brazílskej bridlice. Povrch tlačidla môže byť tiež prispôsobený vložením materiálu podľa vašich predstáv.

 • vysoko kvalitné materiály ako sklo, ušľachtilá oceľ, brazílska bridlica, prípadne tvrdený plast
 • možnosť doplniť nové odsávanie zápachu Geberit DuoFresh
 • možnosť doplniť dávkovač čistiacich tyčiniek DuoFresh do nádržky
 • možnosť prispôsobiť dizajn vrchnej platne
 • pozrite si showroom ovládacích tlačidiel
NOVÉ

Nové tlačidlo Geberit Twinline30

Veľké ovládacie tlačidlá Twinline možne ešte stále často vidieť. Sú určené na nádržky Twinline, ktoré sú aj 20 a viac rokov staré, ale stále bezchybne slúžia. Nové tlačidlo Twinline30 bolo vytvorené, aby odrážalo súčasný moderný dizajn, ktorý je použitý pri tlačidlách novších generácií. Majú tlačidlo na veľké a malé spláchnutie a v ponuke sú v troch farbách - biela s pasikom lesklého chrómu, matná chrómová a lesklá chrómová.

NOVÉ

Inovatívne funkcie

 • Odsávanie zápachu pomocou Geberit Sigma40 DuoFresh

Nové odsávanie zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit Duofresh odsáva zápach priamo z toaletnej misy, takže sa nešíri do miestnosti. Vzduch sa prefiltruje v účinnom voštinovom filtri a vráti sa späť do miestnosti. Nový systém Geberit DuoFresh možno inštalovať na všetky nádržky Sigma a je kompatibilné s väčšinou ovládacích tlačidiel Sigma.

Odsávanie zápachu

NOVÉ
 • Ovládacie tlačidlo Geberit s priečinkom na vkladanie blokov pre splachovacie nádržky

Odsunúť a vložiť

Jednoduchšie sa to nedá: stačí odsunúť ovládacie tlačidlo Geberit, vložiť tyčinku DuoFresh do držiaka, zasunúť a tlačidlo vrátiť späť. Súprava na dávkovanie tyčiniek DuoFresh je vhodná pre väčšinu ovládacích tlačidiel Geberit Sigma.

 • Bezdotykové ovládacie tlačidlo Geberit Sigma80

Bezdotykové

Ovládacie tlačidlá Geberit obohacujú váš kúpeľňový svet o najmodernejší sanitárny komfort. Splachovanie WC sa spúšťa bez dotyku a príjemné farby navodia tú správnu atmosféru.

 • Tiché spúšťanie splachovania s ovládacím tlačidlom Geberit Sigma70

Jemný dotyk

Na mimoriadne tiché spustenie splachovania pomocou tlačidiel Soft Touch stačí jeden jemný dotyk. V noci tak môžu všetci spať bez rušivých vplyvov.

 • Ovládacie tlačidlo Geberit Omega60 inštalované zarovno s povrchom podkladu

Zapustené do steny

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma60, ktoré sa inštalujú do jednej roviny s obkladom, perfektne zapadajú do povrchu steny a nič nenarúša jeho harmóniu. Vďaka svojej minimalistickej elegancii sa dokonale hodia nielen k aktuálnym dizajnovým trendom, ale aj do najnáročnejších kúpeľňových zariadení.

 • Oddialené ovládanie Geberit typu 70 ako ovládacie tlačidlo v kúpeľni

Oddialené ovládania Geberit

Mimoriadne malé oddialené ovládania sú medzi ovládacími tlačidlami Geberit exkluzivitou. Dajú sa umiestniť na ľubovoľné miesto, čím vám poskytujú maximálnu flexibilitu.

Všetko so systémom – splachovacie systémy Geberit

Spoľahlivo, avšak nenápadne za stenou sa technológie Geberit starajú o bezchybnú funkčnosť, najvyšší komfort a maximálnu životnosť. Ovládacie tlačidlá sú to jediné, čo používateľ podomietkových splachovacích nádržiek vidí. V závislosti od použitia alebo pri osobitných stavebných špecifikáciách možno použiť rôzne splachovacie systémy. Každé ovládacie tlačidlo Geberit nesie jeden spoločný názov skupiny produktov, vďaka čomu ho možno ľahšie priradiť k vhodným splachovacím nádržkám: Sigma, Omega alebo Delta.

V rovnakom dizajne

 • Prehľad dizajnových línií ovládacích tlačidiel Geberit

Zladené dizajnové línie

Splachovacie tlačidlá pre pisoáre alebo krycie dosky výborne dopĺňajú jednotlivé typy ovládacích tlačidiel splachovania. Všetky majú jedno spoločné: dizajn zladený po každej stránke - tvarovej, materiálovej a farebnej.