Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Ovládacie tlačidlá Geberit

Správna voľba

Nie je to hocijaká kúpeľňa – je to vaša kúpeľňa.

 • Kúpeľňa s ovládacím tlačidlom Geberit Omega20

Obklady ste určite vyberali dlho a dali ste si záležať na tom, aby zodpovedali vášmu vkusu. A ani keď príde rad na umývadlovú batériu, nie ste ochotní zľaviť nič zo svojich požiadaviek. U nás potom nájdete ideálne tlačidlo splachovania, ktoré túto námahu zavŕši a ktoré vám bude dlhé roky spríjemňovať váš pobyt v kúpeľni.

NOVÉ

Nové kovové farby a nové povrchy

Nové atraktívne kovové farby predstavujú najnovšie trendy v moderných kúpeľniach. Umožňujú zladiť všetky kovové prvky v jednom dizajne. To isté platí aj pre nové povrchy tlačidiel.

Tri nové kovové farby ovládacích prvkov a tela tlačidiel Sigma21 a Sigma50
 • červené zlato
 • čierny chróm
 • mosadz

Ide o povrchovú úpravu PVD, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a stálosťou farby a minimalizuje zanechávanie odtlačkov.

Dva nové materiály dizajnových platní
 • betónový vzhľad (keramika)
 • americký orech (drevo)

Pozrite si brožúru s kompletnou ponukou

NOVÉ

Tlačidlá tón v tóne

Tlačidlá Sigma20 a Sigma30 boli obohatené o nevtieravú eleganciu. Nové tlačidlá v jednofarebnom prevedení „tón v tóne“ dokážu vytvoriť v kúpeľni silný akcent. Navrhnuté sú v matnej farbe skombinovanej s lesklými prvkami alebo, naopak, v lesklej farbe s matnými prvkami. Matné tlačidlá sú chránené špeciálnou vrstvou, ktorá minimalizuje zanechávanie viditeľných odtlačkov na povrchu.

Dokonalý tvar skrýva dokonalé funkcie

Ovládacie tlačidlá Geberit očarujú nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi inovatívnymi funkciami ktoré prinášajú vačší komfort, sviežosť a čistotu vo vašej kúpeľni.

 • Bezdotykové splachovanie WC
 • Súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek DuoFresh do nádržky
 • Odsávanie zápachu
 • Možnosť zapustenia tlačidla do steny, aby lícovalo s povrchom obkladu
 • Oddialené ovládanie splachovania
 • Odsávanie zápachu pomocou Geberit Sigma40 DuoFresh

Odsávanie zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit Duofresh odsáva zápach priamo z toaletnej misy, takže sa nešíri do miestnosti. Vzduch sa prefiltruje v účinnom voštinovom filtri a vráti sa späť do miestnosti. Nový systém Geberit DuoFresh možno inštalovať na všetky nádržky Sigma a je kompatibilné s väčšinou ovládacích tlačidiel Sigma.

Odsávanie zápachu

 • Ovládacie tlačidlo Geberit s priečinkom na vkladanie blokov pre splachovacie nádržky

Súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh

Odsunúť a vložiť. Jednoduchšie sa to nedá: stačí odsunúť ovládacie tlačidlo Geberit, vložiť tyčinku DuoFresh do držiaka, zasunúť a tlačidlo vrátiť späť. Súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh je vhodná pre väčšinu ovládacích tlačidiel Geberit Sigma.

 • Bezdotykové ovládacie tlačidlo Geberit Sigma80

Bezdotykové

Ovládacie tlačidlá Geberit obohacujú váš kúpeľňový svet o najmodernejší sanitárny komfort. Splachovanie WC sa spúšťa bez dotyku a príjemné farby navodia tú správnu atmosféru.

 • Ovládacie tlačidlo Geberit Omega60 inštalované zarovno s povrchom podkladu

Zapustené do steny

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma60, ktoré sa inštalujú do jednej roviny s obkladom, perfektne zapadajú do povrchu steny a nič nenarúša jeho harmóniu. Vďaka svojej minimalistickej elegancii sa dokonale hodia nielen k aktuálnym dizajnovým trendom, ale aj do najnáročnejších kúpeľňových zariadení.

 • Oddialené ovládanie Geberit typu 70 ako ovládacie tlačidlo v kúpeľni

Oddialené ovládania Geberit

Mimoriadne malé oddialené ovládania sú medzi ovládacími tlačidlami Geberit exkluzivitou. Dajú sa umiestniť na ľubovoľné miesto, čím vám poskytujú maximálnu flexibilitu.

Všetko so systémom – splachovacie systémy Geberit

Spoľahlivo, avšak nenápadne za stenou sa technológie Geberit starajú o bezchybnú funkčnosť, najvyšší komfort a maximálnu životnosť. Ovládacie tlačidlá sú to jediné, čo používateľ podomietkových splachovacích nádržiek vidí. V závislosti od použitia alebo pri osobitných stavebných špecifikáciách možno použiť rôzne splachovacie systémy. Každé ovládacie tlačidlo Geberit nesie jeden spoločný názov skupiny produktov, vďaka čomu ho možno ľahšie priradiť k vhodným splachovacím nádržkám: Sigma, Omega alebo Delta.

V rovnakom dizajne

 • Prehľad dizajnových línií ovládacích tlačidiel Geberit

Zladené dizajnové línie

Splachovacie tlačidlá pre pisoáre alebo krycie dosky výborne dopĺňajú jednotlivé typy ovládacích tlačidiel splachovania. Všetky majú jedno spoločné: dizajn zladený po každej stránke - tvarovej, materiálovej a farebnej.