Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Ovládacie tlačidlá Geberit

Správna voľba

Nie je to hocijaká kúpeľňa – je to vaša kúpeľňa.

 • Kúpeľňa s ovládacím tlačidlom Geberit Omega20

Obklady ste určite vyberali dlho a dali ste si záležať na tom, aby zodpovedali vášmu vkusu. A ani keď príde rad na umývadlovú batériu, nie ste ochotní zľaviť nič zo svojich požiadaviek. U nás potom nájdete ideálne tlačidlo splachovania, ktoré túto námahu zavŕši a ktoré vám bude dlhé roky spríjemňovať váš pobyt v kúpeľni.

NOVÉ

Nové kovové farby a nové povrchy

Nové atraktívne kovové farby predstavujú najnovšie trendy v moderných kúpeľniach. Umožňujú zladiť všetky kovové prvky v jednom dizajne. To isté platí aj pre nové povrchy tlačidiel.

Tri nové kovové farby ovládacích prvkov a tela tlačidiel Sigma21 a Sigma50
 • červené zlato
 • čierny chróm
 • mosadz

Ide o povrchovú úpravu PVD, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a stálosťou farby a minimalizuje zanechávanie odtlačkov.

Dva nové materiály dizajnových platní
 • betónový vzhľad (keramika)
 • americký orech (drevo)
NOVÉ

Tlačidlá tón v tóne

Tlačidlá Sigma20 a Sigma30 boli obohatené o nevtieravú eleganciu. Nové tlačidlá v jednofarebnom prevedení „tón v tóne“ dokážu vytvoriť v kúpeľni silný akcent. Navrhnuté sú v matnej farbe skombinovanej s lesklými prvkami alebo, naopak, v lesklej farbe s matnými prvkami. Matné tlačidlá sú chránené špeciálnou vrstvou, ktorá minimalizuje zanechávanie viditeľných odtlačkov na povrchu.

Dokonalý tvar skrýva dokonalé funkcie

 • Geberit actuator plate with odour extraction unit

Ovládacie tlačidlá Geberit očarujú nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi inovatívnymi funkciami ktoré prinášajú vačší komfort, sviežosť a čistotu vo vašej kúpeľni.

 • Bezdotykové splachovanie WC
 • Súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek DuoFresh do nádržky
 • Odsávanie zápachu
 • Možnosť zapustenia tlačidla do steny, aby lícovalo s povrchom obkladu
 • Oddialené ovládanie splachovania
 • Odsávanie zápachu pomocou Geberit Sigma40 DuoFresh

Odsávanie zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit Duofresh odsáva zápach priamo z toaletnej misy, takže sa nešíri do miestnosti. Vzduch sa prefiltruje v účinnom voštinovom filtri a vráti sa späť do miestnosti. Nový systém Geberit DuoFresh možno inštalovať na všetky nádržky Sigma a je kompatibilné s väčšinou ovládacích tlačidiel Sigma.

Odsávanie zápachu

 • Ovládacie tlačidlo Geberit s priečinkom na vkladanie blokov pre splachovacie nádržky

Súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh

Odsunúť a vložiť. Jednoduchšie sa to nedá: stačí odsunúť ovládacie tlačidlo Geberit, vložiť tyčinku DuoFresh do držiaka, zasunúť a tlačidlo vrátiť späť. Súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh je vhodná pre väčšinu ovládacích tlačidiel Geberit Sigma.

 • Bezdotykové ovládacie tlačidlo Geberit Sigma80

Bezdotykové

Ovládacie tlačidlá Geberit obohacujú váš kúpeľňový svet o najmodernejší sanitárny komfort. Splachovanie WC sa spúšťa bez dotyku a príjemné farby navodia tú správnu atmosféru.

 • Ovládacie tlačidlo Geberit Omega60 inštalované zarovno s povrchom podkladu

Zapustené do steny

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma60, ktoré sa inštalujú do jednej roviny s obkladom, perfektne zapadajú do povrchu steny a nič nenarúša jeho harmóniu. Vďaka svojej minimalistickej elegancii sa dokonale hodia nielen k aktuálnym dizajnovým trendom, ale aj do najnáročnejších kúpeľňových zariadení.

 • Oddialené ovládanie Geberit typu 70 ako ovládacie tlačidlo v kúpeľni

Oddialené ovládania Geberit

Mimoriadne malé oddialené ovládania sú medzi ovládacími tlačidlami Geberit exkluzivitou. Dajú sa umiestniť na ľubovoľné miesto, čím vám poskytujú maximálnu flexibilitu.

Všetko so systémom – splachovacie systémy Geberit

Spoľahlivo, avšak nenápadne za stenou sa technológie Geberit starajú o bezchybnú funkčnosť, najvyšší komfort a maximálnu životnosť. Ovládacie tlačidlá sú to jediné, čo používateľ podomietkových splachovacích nádržiek vidí. V závislosti od použitia alebo pri osobitných stavebných špecifikáciách možno použiť rôzne splachovacie systémy. Každé ovládacie tlačidlo Geberit nesie jeden spoločný názov skupiny produktov, vďaka čomu ho možno ľahšie priradiť k vhodným splachovacím nádržkám: Sigma, Omega alebo Delta.

V rovnakom dizajne

 • Prehľad dizajnových línií ovládacích tlačidiel Geberit

Zladené dizajnové línie

Splachovacie tlačidlá pre pisoáre alebo krycie dosky výborne dopĺňajú jednotlivé typy ovládacích tlačidiel splachovania. Všetky majú jedno spoločné: dizajn zladený po každej stránke - tvarovej, materiálovej a farebnej.