Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Napúšťacie a splachovacie ventily Geberit

Malá zmena, veľký účinok

Okamžitá úspora vody

  • Splachovacia technológia Geberit so splachovacím ventilom a plavákovým ventilom

V mnohých domácnostiach sa stále používa klasické kombi WC s 9-litrovou nádržkou.
Výmena za novú technológiu, ktorá šetrí vodu, trvá len niekoľko okamihov. Vďaka úspore vody sa výdavky v porovnaní so starým jednoduchým splachovaním vrátia spravidla už po prvom roku používania. Zákazníkovi počas výmeny nehrozí znečistenie ani hluk.

NOVÉ

Napúšťacie ventily typ 333 a 380

Zanesený alebo netesný napúšťací ventil môže spôsobiť problémy so splachovaním v keramických a plastových WC nádržkách.
Geberit vyvinul nové napúšťacie ventily, s ktorými je možné vykonať výmenu starého ventilu jednoducho a rýchlo. Tento mimoriadne tichý ventil s optimalizovaným prietokom je navrhnutý pre tlakový rozsah 0,1 až 10 barov a preto ho možno použiť kdekoľvek na svete. Vďaka svojej osvedčenej membránovej technológii je výnimočne odolný voči nečistotám obsiahnutým vo vode. Dve závitové vsuvky 3/8" rôznych dĺžok vyrobené z mosadze alebo plastu pokrývajú všetky možné typy pripojenia dostupné na trhu.

Viac informácií v katalógu výrobkov

Splachovacie ventily

Splachovacie ventily Geberit sú určené pre keramické nádržky. Sú výškovo nastaviteľné a podľa použitého modelu umožňujú splachovanie jedným alebo dvoma množstvami vody. Objem splachovacej vody pre malé a veľké spláchnutie je možné nastaviť podľa vašich potrieb.
Použitím nových napúšťacích a splachovacích ventilov môžete znížiť objem použitej vody na 6 resp. 3 litre vody na jedno spláchnutie.

Splachovacie a napúšťacie ventily v inštalatérskych centrách

  • Napúšťací a splachovací ventil Geberit ako náhradné diely pre splachovacie nádržky

Vhodné napúšťacie a splachovacie ventily Geberit pre väčšinu splachovacích nádržiek nájdete v inštalatérskych centrách.