Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Umývadlové batérie Geberit

Špičkové riešenie

Bezchybná montáž - teraz aj pre nástenné batérie

  • Geberit Piave tap system wall-mounted tap for washbasins

Elegantné a bezdotykové nástenné batérie, čisté umývadlá a dostatok priestoru na umývanie rúk. To sú presne kvality, ktoré sú pri navrhovaní verejných a poloverejných sanitárnych zariadení dôležité pre architektov a ich klientov. Dôvod, prečo sa nástenné batérie napriek svojim zrejmým výhodám tak málo inštalujú, je pomerne banálny - doteraz neexistovalo prakticky žiadne riešenie pre ich spoľahlivé projektovanie a bezchybnú inštaláciu.

Modulárne riešenie a sofistikovaná montáž

  • Installation element for Geberit washbasin taps Piave and Brenta

Nový modulárny systém umývadlových batérií Geberit predstavuje zaujímavé riešenie, ktoré sa vie vysporiadať s obecnými nedostatkami bezdotykových batérií ako aj so špecifickými problémami, ktoré vznikajú pri projektovaní a montáži nástenných batérií. S výnimkou infračerveného snímača sú všetky elektronické súčasti uložené v oddelenej funkčnej krabici. Táto je umiestnená celkom oddelene a nenápadne pod umývadlom a otvára celkom nové možnosti dizajnového stvárnenia batérií.

Nadčasový, elegantný dizajn

  • Geberit Brenta deck mounted tap system for washbasins

Umývadlové batérie Geberit Piave a Brenta, navrhnuté v londýnskom štúdiu Christoph Behling Design, majú neuveriteľne štíhly, nadčasový a elegantný tvar. Oba modely existujú v nástennej a v stojančekovej verzii v dĺžkach 170 mm a 220 mm a možno ich kombinovať prakticky s akýmkoľvek umývadlom.

Elegantne tvarované telá batérií sú vyrobené z pochrómovanej mosadze. Inovatívnym prvkom je vyztužená plastová hadička, ktorou sa privádza voda z funkčnej krabice pod umývadlom do prevzdušňovača umiestneného pri výtoku z batérie. tento spôsob vedenia vody zaručuje jej bezchybnú hygienickú kvalitu.

Vysoká záťaž

  • Bathroom equipped with the Geberit Brenta wall mounted tap system in a public area

Elektronické batérie sa používajú v sanitárnych zariadeniach verejných a poloverejných budov, akými sú napríklad letiská, nákupné centrá, školy či reštaurácie. Predovšetkým v hojne navštevovaných miestach musia tieto batérie vydržať veľký nápor vrátane hrubého zaobchádzania. Výber správneho riešenia je preto pre spoľahlivé fungovanie zariadenia veľmi dôležitý.

Široký sortiment pre všetky oblasti použitia

  • Geberit Brenta wall mounted tab with self-sustaining power supply

Umývadlové batérie Geberit možno napájať zo siete, z batérie alebo vlastného nezávislého generátora.

Oba modely možno zakúpiť so zmiešavačom alebo bez neho. Ich kompaktné, lesklé pochrómované telo nielen dobre vyzerá, ale sa tiež dobre udržiava. Pre špeciálne aplikácie, akými sú napríklad decentralizované zásobníkové ohrievače vody, sú k dispozícii samostatné systémové riešenia.

Osvedčená klasika

  • Geberit washbasin tap type 185/186
  • Geberit washbasin tap type 87/88

Sortiment spoľahlivých a odolných batérií pre verejné toalety dopĺňajú umývadlové batérie Geberit typ 185/186 a 87/88. Tieto osvedčené klasické batérie sú v ponuke ako elektronické modely s možnosťou napájania zo siete, z batérie alebo z nezávislého generátora. K dispozícii sú so zmiešavačom alebo bez neho. Lesklý chrómovaný povrch uľahčuje čistenie a poskytuje atraktívny vzhľad. Pre špeciálne aplikácie, ako sú decentralizované zásobníkové ohrievače vody, sú k dispozícii samostatné systémové riešenia.