Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Prívody vody a elektrického prúdu na WC

Myslíme na budúcnosť

Pre budúce nároky na komfort

  • Inštalačný prvok Geberit Duofix s prípojkou vody a sieťovým pripojením

Na miestach, kde je dnes zabudované tradičné a spoľahlivé WC s úsporným dvojitým splachovaním, možno už o niekoľko rokov bude majiteľ chcieť sprchovacie WC alebo toaletu s odsávaním zápachu. V ideálnom prípade sú už všetky prípojky pripravené, čo predstavuje úsporu nákladných prestavieb.

Príprava na sprchovacie WC Geberit AquaClean

  • Geberit AquaClean Sela s pripojením na sieť

Značka Geberit prispôsobila inštalačné prvky pre závesné WC budúcim trhovým požiadavkám. Geberit Duofix, Geberit Sanbloc alebo Geberit Kombifix: každý z týchto inštalačných prvkov je už štandardne vybavený chráničkami pre prívodné vodovodné potrubie a pre prívod elektriny. Vďaka tomu je každá inštalácia pod omietkou už optimálne pripravená na neskoršiu montáž napr. sprchovacieho WC Geberit AquaClean.

Prípravené na odsávanie zápachu

Na budúce nároky na komfort sú optimálne pripravené toalety, ktoré sú dodatočne vybavené pripájacou rúrou pre odsávanie zápachu priamo z WC misy. Geberit preto odporúča, aby sa inštalačné prvky s prípojkou pre odsávanie zápachu (Geberit DuoFresh) montovali vždy, keď je to možné. Príslušné dodatočné náklady sú minimálne. Okrem toho investorom poskytujete možnosť okamžitého využívania odsávania zápachu alebo neskoršieho rýchleho a jednoduchého dovybavenia.

Inštalačný prvok Geberit Duofix s prípojkou vody, sieťovým pripojením a chráničkou odsávania zápachu

Integrovaná chránička

Integrovaná chránička a vhodné polohy prípojok vody pre sprchovacie WC Geberit AquaClean

Integrovaná chránička

Integrovaná chránička a vhodné polohy prípojok vody pre sprchovacie WC Geberit AquaClean

Viditeľné pripojenie na sieť

Poloha viditeľného pripojenia na sieť

Skryté pripojenie na sieť

Poloha skrytého sieťového pripojenia