Výherná akcia Geberit

Nakúpte v sieti predajcov na Slovensku v termíne od 1. 4. – 30. 11. 2021 jeden z akciových originálnych produktov Geberit Duofix pre závesné WC s kódovým označením 111.300.00.5, 111.364.00.5, 111.367.00.5, 111.355.00.5 alebo 111.319.00.5.

Zaregistrujte svoj nákup v súlade s Úplnými pravidlami verejnej spotrebiteľskej akcie prostredníctvom nižšie uvedeného registračného formulára.

Hrajte o jednu z hlavných výhier - 21x najnovší model atraktívneho sprchovacieho WC Geberit AquaClean Sela. v hodnote 2021 EUR + DPH.

Ak si k produktu Geberit Duofix navyše zakúpite aj závesnú WC misu značky Geberit, budete zaradený aj do žrebovania o 221 ostatných výhier v hodnote 21 EUR.

Prečítajte si podrobné znenie pravidiel verejnej spotrebiteľskej výhernej akcie „Spokojný zákazník dôveruje originálu“  (, 287 KB ).

Prečo sa rozhodnúť pre originál

Registračný formulár akcie Spokojný zákazník dôveruje originálu

Oslovenie*

Meno*

Priezvisko*

Ulica a orientačné číslo*

PSČ*

Mesto*

E-mail*

Telefónne číslo

VÝROBOK PRIHLASOVANÝ DO AKCIE

Zadajte, prosím, do okienka číslo:
1 - ak registrujete Duofix
2 - ak registrujete Duofix a WC misu
3 - ak registrujete WC misu k už zaregistrovanému Duofixu

Sem, prosím, nahrajte svoj daňový doklad o zakúpení produktu. Názov súboru uložte, prosím, bez diakritiky.

Súhlasím, aby ma Geberit Slovensko s.r.o. informoval o novinkách, akciách a marketingových ponukách týkajúcich sa kúpeľňových výrobkov pomocou kontaktných údajov:

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, emailová adresa a telefónne číslo sa spracúvajú za účelom priameho marketingu. Osobné údaje sa spracovávajú na základe článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia GDPR. Osobné údaje budú uchovávané po dobu, kým dotknutá osoba neodvolá súhlas so spracúvaním jej osobných údajov. Osobné údaje budú postúpené spoločnostiam v rámci skupiny Geberit, ako aj poskytovateľom služieb tretích strán (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb). Osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu sa môžu prenášať do materskej spoločnosti Geberit vo Švajčiarsku. Platia naše zásady ochrany osobných údajov.