Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Školenia

pre montážne firmy, inštalatérov a predajcov

Veľmi dôležitým faktorom úspechu skupiny Geberit je úzka spolupráca s kúpeľňovými štúdiami , montážnymi firmami, inštalatérmi, dizajnérmi, projektantmi a architektmi. Len stály kontakt s ľuďmi, ktorí denne riešia problémy a nové výzvy v oblasti vybavenia kúpeľní a zdravotno technických inštalácií, nám môže dať kvalitnú spätnú väzbu a zároveň poskytnúť cenné impulzy pre náš ďalší rozvoj. Skupina Geberit si veľmi váži toto partnerstvo a robí všetko pre to, aby bolo plnohodnotné pre obe strany.

Firma Geberit Slovensko s.r.o. organizuje pre inštalatérov, projektantov a predajcov kúpeľňových štúdií jednodenné školenia zamerané na výrobky a materiály, ktoré sa dodávajú na náš trh. Po absolvovaní školení získajú účastníci Certifikát o preškolení .

Organizačné informácie:

  • Pre účasť na školení je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.
  • Školenia prebiehajú v našom prezentačnom a školiacom centre v Bratislave na Karadžičovej 10. Začiatok školenia je vždy o 9.00 hod.
  • Minimálny počet účastníkov na školení je 6, maximálny počet je 16.
  • Školenia sú ZADARMO a súčasťou školenia je občerstvenie.


Typy školení v roku 2020:

  • Inštalačné systémy Geberit a zásobovacie systémy Geberit Mapress a Geberit Mepla
  • Kanalizačné systémy Geberit (PE, Silent-PP, Silent-db20), odvodnenie strechy (Geberit Pluvia )
UPOZORNENIE

Z dôvodu pandémie COVID 19 sú školenia do odvolania pozastavené.

Prihlasovací formulár

Chyba