Geberit

Pisoárový systém Geberit –
všetky výhody z jediného zdroja

Koncept úspory vody

Všetky časti pisoárového systému Geberit sú navrhnuté tak, aby ich spotreba vody bola čo najmenšia a zároveň aby nebolo nutné znižovať nároky na hygienu.

Optimálne spláchnutie

Dômyselná vnútorná geometria a splachovacia hlavica navrhnutá na mieru zaistí ideálne opláchnutie pisoáru pomocou iba 0,5 litra vody.

Späť

Variabilné splachovacie objemy

Ventil s integrovaným regulátorom prietoku prispôsobuje množstvo splachovacej vody podľa aktuálneho tlaku vo vnútorných rozvodoch budovy.

Späť

Bezvodé riešenie

Pisoáre Geberit Preda a Selva sú vhodné aj pre bezvodú prevádzku. Špeciálne vyvinutá hybridná zápachová uzávierka zaručuje vysokú odtokovú kapacitu.

Späť

Zladený vzhľad

Všetky časti pisoárového systému Geberit sú navzájom vizuálne zladené. Výsledkom je nadčasový dizajn vhodný do každého interiéru.

Možnosť výberu

Tlačidlá splachovania Geberit sú k dispozícii v rôznych dizajnoch, farbách a materiáloch. Pre manuálne alebo bezdotykové ovládanie.

Späť

Dve pisoárové misy

Kvalitu Geberit nájdete aj v pisoárových keramických misách. Štíhly pisoár Preda a robustný pisoár Selva sú k dispozícii v rôznych úpravách, vrátane riešenia pre bezvodú prevádzku.

Späť

Vhodné deliace steny

Pisoárový systém Geberit dopĺňa široký výber pisoárových deliacich stien zo skla alebo plastu v rôznych farebných vyhotoveniach.

Späť

Integrované ovládanie

Integrované ovládanie splachovania pisoárov je ako po estetickej, tak aj po funkčnej stránke pýchou pisoárového systému Geberit. Riadiaca jednotka je nenápadne skrytá v keramickom tele pisoáru.

Späť

Jednoduchá montáž

Pri vývoji pisoárového systému sme si dali záležať na tom, aby jeho montáž bola čo najjednoduchšia. Pretože to je jedna z predností, vďaka ktorým sú výrobky Geberit také obľúbené medzi inštalatérmi.

Nastaviteľná zápachová uzávierka

Výšku zápachovej uzávierky možno upraviť bez použitia náradia. Dosiahnuť dokonale presnú montáž nebolo nikdy tak jednoduché.

Späť

Prednastavené montážne prvky

Vo výrobe prednastavené montážne prvky Geberit sú zárukou pohodlnej montáže a spoľahlivej funkčnosti podomietkových systémov.

Späť

Udržateľné a ekologické

Pri výrobe a prevádzke pisoárového systému Geberit sa spotrebováva iba málo zdrojov, preto nezaťažuje životné prostredie a významne prispieva k vysokým štandardom udržateľného stavebníctva.

Úspora vody

Všetky časti systému boli navrhnuté tak, aby šetrili vodu. Ich dômyselná konštrukcia umožňuje efektívne využitie aj malého množstva splachovacej vody.

Späť

Nízka spotreba elektriny

Prevádzka pisoárového systému Geberit je ekologická aj vďaka hybridnej zápachovej uzávierke a vlastnej výrobe elektriny pomocou integrovaného generátora.

Späť

Jednoducho flexibilný

Pisoárový systém Geberit ponúka vhodné riešenie pre všetky stavebné situácie. Pokiaľ sa vaše potreby časom zmenia, možno systém upraviť alebo rozšíriť dodatočne.

Bezdotykové alebo manuálne ovládanie

Ponuka zahŕňa manuálne a elektronické podomietkové ovládanie splachovania s možnosťou individuálneho nastavenia.

Späť

Rôzne spôsoby napájania

Riadiaca jednotka splachovania môže byť napájaná zo siete, z batérie alebo pomocou nezávislého zabudovaného generátora.

Späť

Integrované ovládanie

Dokovacia stanica riadiacej jednotky má univerzálne rozhranie, ktoré umožňuje v budúcnosti zmeniť spôsob napájania elektrinou.

Späť

Variabilné splachovacie programy

Objem splachovacej vody a intervaly medzi splachovaním možno nastaviť podľa potreby. Pisoárový systém Geberit ponúka veľkú flexibilitu, vrátane riešenia bez vody.

Späť

Rokmi overená spoľahlivosť

Na dlhodobú prevádzkovú spoľahlivosť systému sa môžete plne spoľahnúť. Všetky jeho časti totiž pochádzajú z jedného osvedčeného zdroja – firmy Geberit, európskej jednotky na trhu sanitárnych technológií.

Prevencia vodného kameňa

Špeciálna konštrukcia splachovacej hlavice zaručuje vysokú prietokovú rýchlosť, ktorá prirodzene zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a zanášaniu otvorov.

Späť

Ventil s kombinovaným filtrom

Kombinovaný jemný a hrubý filter vo vnútri ventilu spoľahlivo zachytáva nečistoty z vodovodného potrubia a bráni jeho upchatiu.

Späť

Osvedčené komponenty Geberit

Všetky časti pisoárového systému Geberit boli odskúšané v praktických testoch a majú dlhú životnosť. Garantujeme, že náhradné diely pre naše pisoárové systémy budú v ponuke po dobu minimálne desať rokov.

Späť

Hospodárna prevádzka

Pisoárový systém Geberit bol vyvinutý pre špecifické prevádzkové požiadavky verejného sektoru. Jeho ekonomická výhodnosť vynikne práve v podmienkach nepretržitej prevádzky.

Pohodlná údržba

Časti pisoárového systému Geberit, ktoré podliehajú opotrebovaniu, ako napríklad zápachová uzávierka alebo odtokové sitko, sú cenovo dostupné. Pravidelné servisné práce na systéme sú jednoduché a rýchle.

Späť

Nízka spotreba vody

Vďaka len pol litru vody, ktorý stačí k optimálnemu spláchnutiu, a tiež vďaka možnosti využitia bezvodného riešenia sú prevádzkové náklady veľmi nízke.

Späť

Úspora času počas servisných prác

Prevádzkové časti pisoáru sú prístupné bez nutnosti demontáže pisoárovej keramiky, a preto je ich údržba mimoriadne rýchla a jednoduchá.

Späť

Hygiena bez kompromisov

Jednotlivé časti pisoárového systému Geberit sa nielen ľahko čistia, ale ich sofistikovaná konštrukcia zabraňuje usadzovaniu nečistôt.

Dizajn bez okrajov

Pisoárová misa bez okrajov dobre vyzerá a jej prevádzka je hygienická. Nielen misa, ale aj deliace pisoárové steny boli navrhnuté tak, aby sa na nich nemohla usadzovať špina.

Späť

Efektívne splachovanie

Splachovacia hlavica je navrhnutá na mieru vnútornej geometrii pisoárových mís Geberit. Dokonalé opláchnutie misy zvyšuje hygienu a zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu.

Späť

Hybridná zápachová uzávierka

Inovatívna hybridná zápachová uzávierka s membránou umožňuje vysokú prietokovú kapacitu a zabraňuje šíreniu zápachu.

Späť

Jednoduchá údržba

Pri servisných prácach je nespornou výhodou jednoduchý prístup ku všetkým prevádzkovým častiam pisoára bez toho, aby bolo potrebné demontovať keramickú misu.

Prístup k splachovacej hlavici

Splachovacia hlavica je prístupná spredu, čo umožňuje jednoduché čistenie alebo výmenu. Jej konštrukcia umožňuje vysokú prietokovú rýchlosť a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

Späť

Jednoducho prístupná riadiaca jednotka

Riadiaca jednotka integrovaného ovládania splachovania je umiestnená v dokovacej stanici v spodnej časti pisoárovej misy. V prípade údržby stačí iba odklopiť kryt a nie je potrebné zložiť celú misu.

Späť

Priamy prístup k odpadovému systému

Priamy prístup k odpadovému systému

K zápachovej uzávierke sa bez problémov dostanete zhora a môžete ju rýchlo vymeniť. Získate tak aj priamy prístup k odpadovému systému.

Späť
Back to Start