Geberit AquaClean

Geberit má niekoľko desaťročí skúseností s vývojom a výrobou sprchovacích WC. Svojím radom Geberit AquaClean, ktorý bol predstavený v roku 2009, spoločnosť priniesla do kúpeľne úplne nový štandard hygieny. Tento komplexný rad ponúka atraktívne riešenia pre každú stavebnú situáciu a vyhovie každému želaniu. Sortiment modelov zaujme svojou dômyselnou technológiou, užívateľskou prívetivosťou a prvotriednou kvalitou - to všetko sú vlastnosti, ktoré urobia dojem nielen na Vás, ale aj na Vašich zákazníkov. Geberit je presvedčený, že tento moderný prístup k fyzickej hygiene sa bude stále rozširovať - a Geberit bude na Vašej strane aj v budúcnosti ako silný, inovatívny a spoľahlivý partner v tomto rastúcom podnikateľskom sektore.

Geberit AquaClean je výrobok švajčiarskej kvality a vyrába sa v ultramodernom výrobnom závode v meste Rapperswil-Jona. Dokonalosť do posledného detailu: aby bolo zabezpečené dokonalé fungovanie a dlhá životnosť výrobkov Geberit AquaClean, podlieha každá jednotlivá súčasť prísnym kontrolám a požiadavkám na kvalitu. Kým dokončené zariadenie opustí továreň, je podrobené komplexnej výstupnej kontrole. Výsledky kontrol sú uložené v elektronickej podobe podľa príslušného výrobného čísla. Geberit tak zaisťuje, že sa na trh dostanú iba perfektné výrobky Geberit AquaClean. A Vy si môžete byť istí, že dostanete len dokonale funkčné výrobky.


Výrobky Geberit AquaClean v podstate nepotrebujú údržbu, iba sprchovú dýzu je potrebné pravidelne vyčistiť a odstrániť z nej vodný kameň. A v prípade modelov Geberit AquaClean 5000, 5000plus a 8000plus je tiež potrebné občas vymeniť filter s aktívnym uhlím. Spotrebný materiál, ktorý je k tomu potrebný, možno ľahko objednať cez inštalatéra a doplnenie alebo výmenu môže vykonať používateľ. Informácie o odstraňovaní porúch, ako aj zoznam náhradných dielov možno nájsť v návode na použitie a v katalógu náhradných dielov.