Funkčnosť vo vrcholnej forme

Prívody a odtoky Geberit pre kúpeľňové vane

Bezpečná, rýchla a beznapäťová montáž
Odtoky Geberit pre kúpeľňové vane sú na prepade vybavené flexibilným tesnením v tvare mecha. V dôsledku toho zaručujú jednoduchú, bezpečnú a beznapäťovú montáž v takmer každej stavebnej situácii. Obojstranné tesnenia po celom obvode odtoku a prepadu chránia kúpeľňové vane z akéhokoľvek materiálu pred poškodením v dôsledku korózie.

Rýchle odvodnenie, dobrá ochrana proti upchatiu
Pretože zápachové uzávierky Geberit v sebe zahŕňajú dobre známe know-how firmy Geberit, je ich tvar optimalizovaný pre dobré prúdenie, čím je zabezpečená vysoká hydraulická kapacita a veľmi dobrý samočistiaci efekt. To výrazne znižuje riziko upchatia.

Plochý profil pre pohodlný prístup do kúpeľňovej vane
Niektoré modely majú nízku konštrukčnú výšku, čo umožňuje inštaláciu kúpeľňovej vane v nižšej výške a tým pádom v porovnaní s mnohými inými systémami aj pohodlnejší vstup do nej.

Kompletný sortiment pre každú kúpeľňu
Prívody a odtoky Geberit pre kúpeľňové vane sú k dispozícii v rôznych rozmeroch a v typických farbách sanitárnych armatúr, akými sú napríklad lesklé pochrómovanie, alpská biela, matné pochrómovanie alebo pozlátenie, takže môžete bez problémov vyhovieť prianiam Vašich zákazníkov. Všetky viditeľné komponenty sú navrhnuté tak, aby odvodňovacie systémy pre kúpeľňové vane a sprchy mali zhodný vzhľad.


Inteligentnými detailmi a výberom farieb a veľkostí sú odtoky Geberit pre kúpeľňové vane výborným riešením pre kúpeľne. Používateľ kúpeľne profituje z hydraulickej kapacity a vysokého stupňa ochrany proti upchatiu, inštalatér zase z bezpečnej a rýchlej montáže.


Stláčanie namiesto otáčania: Prostredníctvom ovládania inovatívnym stláčacím tlačidlom Geberit PushControl otvára a zatvára odtok kúpeľňovej vane. To umožňuje používateľovi jednoduchšie, praktickejšie a pohodlnejšie ovládanie. Vďaka mechanizmu stláčacieho tlačidla má prepad kúpeľňovej vane veľmi plochý profil, takže hladký vnútorný povrch vane nie je narúšaný vyčnievajúcim otáčacím mechanizmom. Montáž je rovnako jednoduchá a bezpečná ako pri iných odtokoch Geberit pre kúpeľňové vane. Okrem toho zápachová uzávierka s plochým profilom, ktorá bola navrhnutá pre optimalizovaný prietok, ponúka výhody typické pre výrobky Geberit.


Vaňová odpadová súprava s napúšťaním Geberit v prepade kúpeľňovej vane decentne integruje prívod vody.