Sprchy v úrovni podlahy čoraz populárnejšie

Systémy odvodňovania podláh Geberit

Bežné sprchové vaničky nespĺňajú predstavy mnohých zákazníkov. V súčasnosti mnohí z nich si viac ako v minulosti potrpia na dizajn a chcú moderné sprchy v úrovni podlahy.

Naše systémy pre sprchy v úrovni podlahy ponúkajú individuálne riešenia na splnenie týchto predstáv. Značka Geberit garantuje nadčasový dizajn, najlepšiu kvalitu a unikátny know-how odtokov, čo prináša jasné výhody pre projektantov, inštalatérov a ich zákazníkov.


Geberit ponúka

  • Kvalitný dizajn
  • Izolácie napojené už vo výrobe
  • Jednoduchú montáž
  • Jasné oddelenie remesiel
  • Riešenia pre novostavby a rekonštrukcie
  • Integrovanú zvukovú izoláciu
  • Ľahkú údržu

Geberit shower surface Setaplano

Plochá sprchová vanička Setaplano
Veľká časť komponentov plochej sprchovej vaničky Setaplano je predmontovaná už vo výrobe. To znižuje počet montážnych dielov. Montáž je jednoduchá aj vďaka pevnému montážnemu rámu, čo oceníte priamo na stavbe.
Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano


Odtok v stene
S inovatívnym odtokom v stene Geberit nanovo zadefinoval sprchy bez vaničky a jednoducho presunul miesto odtoku z podlahy sprchy do steny. Táto inovatívna alternatíva ku konvenčným odtokovým systémom pre sprchy kombinuje elegantný dizajn s oveľa ľahšou montážou a jednoduchým čistením.
Viac o inštalačných prvkoch Geberit pre sprchy s odtokom v stene


Sprchový žľab Geberit
Sprchový žľab Geberit CleanLine spája to najlepšie: dizajn ušľachtilej ocele a jednoduchosť montáže podlahového odtoku. Navyše má dobre vyriešený problém hygieny, ktorým trpí väčšina bežných sprchových žľabov.
Viac o sprchovom žľabe Geberit


Podlahový odtok Geberit
Nielen cena je nízka, malé sú aj rozmery podlahového odtoku Geberit. S rozmermi 80 x 80 mm je menší ako väčšina bežných podlahových odtokov.
Viac o podlahovom odtoku Geberit


Zápachové uzávierky pre sprchy
Vďaka ich nízkej konštrukčnej výške umožňujú zápachové uzávierky obzvlášť nízku montáž sprchových vaničiek.
Viac o zápachových uzávierkách pre sprchy