Ucelená ponuka

Tlačidlá splachovania Geberit pre WC

Geberit Duofix behind the wall

Geberit vyrába spoľahlivé predstenové inštalácie, ktoré sú diskrétne skryté v stene a zaručujú bezchybnú prevádzku WC, užívateľské pohodlie a dlhú životnosť. Jediné, čo zostane po inštalácii podomietkovej WC nádržky vidieť, je tlačidlo splachovania. V ponuke máme rôzne splachovacie systémy, aby bolo možné zvoliť pre každú stavebnú situáciu vhodný produkt. Jednotlivé skupiny tlačidiel a im zodpovedajúce nádržky sme pre jednoduchšiu orientáciu pomenovali rovnakými názvami: Sigma, Omega a Delta.


Rad Sigma

Splachovacia nádržka Geberit Sigma pod omietku je vynikajúcim univerzálnym riešením, ktoré možno použiť v akejkoľvek štandardnej stavebnej situácii. S nádržkami Sigma možno kombinovať široké spektrum tlačidiel s inovatívnymi funkciami.


Rad Omega

Systém Geberit Omega je vysoko všestranný a zároveň vhodný pre nezvyčajné priestorové dispozície. Montážne prvky Omega sú k dispozícii v troch inštalačných výškach a umožňujú variabilné umiestnenie splachovacieho tlačidla Omega. V ponuke tlačidiel nájdete aj ultra malé a elegantné splachovacie tlačidlá.


Rad Delta

Splachovacie systémy Delta sú ideálnou voľbou pre investorov, ktorí chcú získať kvalitu Geberit, ale zároveň sú obmedzení finančným rozpočtom. Elegantné tlačidlá radu Delta v troch farebných variantoch sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu a ladia takmer so všetkými druhmi zariaďovacích predmetov.