Štandard pre techniku splachovania

Podomietkové splachovacie nádržky Geberit

Klasika v moderných kúpeľňových zariadeniach

Podomietkové splachovacie nádržky Geberit predstavujú klasiku v oblasti moderných kúpeľňových zariadení a po celom svete boli za viac ako 50 rokov nainštalované už nespočetne veľakrát. Sú známe svojou povestnou spoľahlivosťou. Každá splachovacia nádržka sa pred dodaním podrobuje kontrole tesnosti. Garantovaná 25-ročná dostupnosť náhradných dielov poskytuje dlhodobú istotu. Voliteľné dostupné s dvojitým splachovaním, štart/stop splachovaním alebo splachovaním pomocou veľkého objemu vody. Podomietkovú splachovaciu nádržku Geberit Sigma 12 cm (UP320) možno používať aj s objemom 4,5 litra vody, čím sa stala príkladnou z hľadiska spotreby vody. V dôsledku toho je vždy zaraďovaná do vysokých tried štítku WELL.

Pripravené pre budúcnosť kúpeľne

Inštalačné prvky pre WC zahŕňajú chráničku pre prípojku prívodu vody zariadení Geberit AquaClean. Pomocou tejto chráničky môžete kedykoľvek vykonať dodatočnú montáž zariadenia Geberit AquaClean, WC, ktoré svojho používateľa čistí vodou. Niektoré inštalačné prvky pre WC sú navyše vybavené pre jednotku odsávania zápachu Geberit DuoFresh, ktorá pohlcuje a eliminuje pachy priamo v keramike WC.

K dispozícii pre všetky inštalačné systémy Geberit

Podomietkové splachovacie nádržky Geberit sú k dispozícii pre inštalačné systémy Geberit Duofix a Geberit Kombifix. K jednotlivým typom nádržiek patria zodpovedajúce typy ovládacích tlačidiel - Geberit Sigma, Geberit Omega, Geberit Delta a Geberit Alpha. Sú kompatibilné s takmer všetkými štandardnými keramikami WC.


Podomietkové nádržky Geberit

1

Pre každú stavebnú situáciu máme vhodný model

Vhodný model

Či ide o zabudovanie do steny postavenej suchým alebo mokrým procesom, alebo ide o novostavbu či rekonštrukciu - s inštalačnými systémami Geberit vždy nájdete to správne riešenie. Geberit Duofix alebo Geberit Kombifix vám umožní montáž aj v nezvyčajných stavebných situáciách.

2

Kvalita skrytá za stenou

Trvácny polyetylén

Už 50 rokov vkladajú inštalatéri a majitelia nehnuteľností dôveru do splachovacej nádržky Geberit z polyetylénu. Za ten čas ich bolo nainštalovaných vyše 60 miliónov. Tieto nádržky sa vyfukujú z jedného kusa plastu – odolného polyetylénu, a preto nemajú žiadne zvary, ktoré by mohli byť zdrojom netesností.

3

Krása a dizajn

Podľa vašich predstáv

Ovládacie tlačidlo splachovania je z nášho inštalačného systému pre WC to jediné, čo vidíte. Preto sme si dali veľmi záležať na ich vzhľade. Spolu so spoľahlivou technológiou, starostlivo ukrytou v stene, vám umožní navhnúť si kúpeľňu presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

4

Maximálna stabilita

Inštalačné systémy

Žiadne chvenie či vibrácie: Inštalačné systémy pre závesné WC vydržia zaťaženie až 400 kg. Hmotnosť totiž nenesie stena, ale oceľová konštrukcia montážneho prvku.

5

Jednoduchá údržba

Závesné WC

Inštalačné systémy pre závesné WC sa s úspechom predávajú po celom svete už 40 rokov. Tieto priestorovo úspešné systémy sa vyznačujú nielen atraktívnym dizajnom, ale aj vysokou spoľahlivosťou. Navyše eliminujú miesta, kam sa dalo len veľmi ťažko dostať a upratovanie sa tak stáva oveľa jednoduchším.

6

Spoľahlivá

Už 50 rokov

Stále skrytá, a to už viac ako 50 rokov. To je splachovacia nádržka pod omietku. Dodnes ich bolo nainštalovaných viac ako 60 miliónov a veľká časť z nich stále bezchybne funguje. Geberit preto svojim zákazníkom garantuje dostupnosť náhradných dielov pre všetky funkčné časti nádržky až po dobu 25 rokov. V súčasnosti však máme náhradné súčiastky aj pre nádržky, ktoré boli novinkou pred 35 rokmi.

7

Jednoduchý servis

Jednoducho a rýchlo

Montážne práce na stavbe prebiehajú rýchlo, koordinácia remesiel je bezproblémová, priestorové usporiadanie môže byť prakticky ľubovoľné a obstarávacie náklady nie sú vysoké. To je to, čo dnes zákazníci pri stavbe alebo rekonštrukcii kúpeľne vyžadujú. S inštalačnými systémami Geberit ide všetko rýchlo a ľahko.

8

Inovácie budúcnosti

Toalety zajtrajška

Inštalatéri, ktorí sa v roku 1964 odvážili inštalovať splachovaciu nádržku pod omietku, predbehli svoju dobu. Dnes je situácia podobná. Splachovacie nádržky Geberit a ich inovatívne riešenia, ako napríklad toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean, jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh alebo bezdotykové ovládanie splachovania budú držať krok s dobou ešte ďalších 50 rokov.

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Podomietková nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320) so stavebnou výškou 112 cm je vhodná pre rýchlu a jednoduchú montáž. Dodáva sa v inštalačných systémoch Geberit Duofix a Geberit Kombifix pre závesné WC alebo ako samotná nádržka pre stojacie WC.
Splachovanie sa ovláda tlačidlami Geberit Sigma, ktoré sú umiestnené spredu.

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega 12 cm

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega 12 cm

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega 12 cm sa dodáva v inštalačných systémoch Geberit Duofix a Geberit Kombifix pre závesné WC. Vďaka trom výškam je vhodná aj v prípadoch, keď ste obmedzený výškou, napr. pod nízkym oknom alebo šikmou strechou.
Splachovanie sa ovláda tlačidlami Omega, ktoré je možné umiestniť spredu alebo zhora.

Viac informácií o nových nádržkách Geberit Omega

WELL - štítok efektívnosti využívania vody

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320)

S najvyšším hodnotením efektívnosti – štítok WELL triedy A