Čisto spojené

Sanitárne výrobky Geberit

Všetko, čo úspešná inštalatérska firma potrebuje
Jednoduchá inštalácia, zhoda s príslušnými štandardmi a smernicami a ekonomická výhodnosť: Výrobky a systémy Geberit ponúkajú všetko, čo inštalatéri a projektanti ZTI potrebujú pre úspech vo svojom odbore.

Vysoká spoľahlivosť a sloboda pri projektovaní
Pri použití optimálne zosúladených výrobkov, inštalačných systémov a inštalačných prvkov Geberit si investori a architekti môžu byť istí vysokou mierou spoľahlivosti, pohodlia, slobody súvisiacej s plánovaním a umiestnením sanitárnych zariadení a cenovo výhodným a rýchlym postupom, a to nielen pri renováciách, ale aj pri novostavbách.

Najlepšie prípojky
Kanalizačné tvarovky, zápachové uzávierky, inštalačné systémy a ďalšie príslušenstvo Geberit zaručujú spoľahlivo fungujúce prípojky k umývadlám, drezom, výlevkám, vaniam, sprchovým vaničkám a pisoárom a poskytujú optimálne pripojenie ku kanalizačným a odvodňovacím systémom.

Hydraulicky optimalizované pre spoľahlivú hydraulickú kapacitu
Každý odvodňovací systém v sebe zahŕňa know-how firmy Geberit v otázke hydraulických súvislostí a každý výrobok je v našich vývojových laboratóriách optimalizovaný pre dosiahnutie najlepšej možnej hydraulickej kapacity maximálne bezpečnej prevádzky.

Vhodné prípojky pre takmer všetky sanitárne inštalácie
Či ide o štandardnú aplikáciu alebo o špeciálne riešenia s mimoriadne plochým profilom, vysokým prevádzkovým komfortom alebo požiadavkami na prístupnosť, Geberit má vždy tú správnu prípojku pre takmer všetky sanitárne inštalácie.