Univerzálny talent do ľahkej konštrukcie

Geberit Duofix

Samonosné inštalačné prvky pre nové budovy a modernizácie
Geberit Duofix ponúka komplexný sortiment univerzálnych a samonosných inštalačných prvkov do ľahkých konštrukcií pre všetky sanitárne zariadenia. Prvky sú vhodné pre montáž do priečky, vymurovky v stojke v rámci ľahkej konštrukcie a do predsteny v čiastočnej výške alebo na výšku miestnosti. Používajú sa v nových budovách a pri modernizácii.

Inštalačné prvky pre všetky sanitárne zariadenia
K dispozícii sú prvky pre závesné WC a Geberit AquaClean, ako aj pre pripojenie zariadenia na odsávanie zápachu Geberit DuoFresh. Ďalej sú v ponuke aj inštalačné prvky pre vaňové a sprchové armatúry, ako aj pre odvodnenie spŕch s odtokom na stene. V neposlednom rade sú k dispozícii aj inštalačné prvky Geberit Duofix pre pisoáre a bidety, rohové riešenia pre závesné WC a upevňovacie dosky pre upevnenie podporných držadiel v bezbariérových kúpeľniach.

Prispôsobené riešenia pre takmer všetky stavebné situácie
Geberit Duofix ponúka prispôsobené riešenia pre montáž na mieste. Systémové koľajnice a stojky takisto umožňujú vytvorenie kompletných inštalačných stien v podobe systémových stien Geberit Duofix, pričom môžu byť použité v prakticky každej štandardnej stavebnej situácii a spĺňajú špeciálne požiadavky.1. krok 2. krok
Naskrutkujte stojku na výšku miestnosti do systémovej koľajnice a teleskopickú podporu vytiahnite smerom nadol. Stojku na výšku miestnosti vložte do systémovej koľajnice a zaistite ju v nej.

3. krok 4. krok
Sanitárne prvky zarovnajte so stojkou a upevnite ich pomocou uholníkov. Pomocou rýchlospojok upevnite stojku v koľajnici.