Všestranne použiteľné

Splachovacie systémy Geberit Omega

Nové splachovacie systémy Geberit Omega nahradili doterajšie systémy Geberit Kappa.

Tri montážne výšky
Podomietkové splachovacie systémy Geberit Omega sú k dipozícii ako inštalačné systémy Duofix a Kombifix v troch výškach - 82, 96 a 112(108) cm. Vo všetkých prípadoch poskytujú vynikajúci splachovací výkon a úsporné splachovanie dvomi množstvami vody.


Ovládanie zhora/spredu
V závislosti na stavebnej situácii možno ovládacie tlačidlo nainštalovať zhora alebo spredu (modul výšky 112/108 cm iba spredu). Taktiež pri napájaní vody máte na výber - buď zozadu alebo zboku.


Kompaktné tlačidlá splachovania
Pre systémy Geberit Omega bol vyvinutý úplne nový formát mimoriadne malých a elegantných splachovacích tlačidiel, akými sú napríklad Geberit Omega30 alebo tlačidlo Geberit Omega60 zalícované s povrchom obkladov.


Oddialené splachovanie
Ďalšou možnosťou je oddialené ovládanie splachovania Geberit Omega70, ktoré je vybavené servo jednotkou a môžete ho umiestniť kdekoľvek budete potrebovať do vzdialenosti dvoch metrov od splachovacej nádržky.


Splachovacie tlačidlo Geberit Omega60
Tlačidlo Omega60, ktoré lícuje s povrchom steny, získalo ocenenie za dizajn. Vysoko kvalitné materiály ako sklo a kov zaručujú elegantný vzhľad.


Kompatibilita systémov Geberit Omega a Geberit Kappa.

Systémy Geberit Omega nie sú kompatibilné s tlačidlami Kappa.
Systémy Geberit Kappa nie sú kompatibilné s tlačidlami Omega.