Ocenený dizajn s bleskovou inštaláciou

Sanitárny modul Geberit Monolith pre WC

Osvedčená sanitárna technika s moderným dizajnom

Sanitárny modul pre WC Geberit Monolith dostal niekoľko medzinárodných ocenení a u zákazníkov takisto zaznamenal veľmi dobrý ohlas. Celá sanitárna technika, vrátane splachovacej nádržky, dvojitého splachovania a zápachovej uzávierky, sa nachádza v tenkom a elegantnom module, do ktorého možno nainštalovať buď závesnú alebo na podlahe stojacu keramiku WC. Čelné sklo môže byť v rôznych farbách.


Pripravený na použitie už za pár hodín

S predným panelom z bezpečnostného skla a elegantnými hliníkovými bočnými panelmi vytvára sanitárny modul Geberit Monolith dobrý dojem v každej kúpeľni. Vo väčšine prípadov ho možno bez stavebných úprav a zásahov pripojiť k existujúcim prípojkám prívodu vody a kanalizácie. Montáž zvládne aj jeden inštalatér, pričom dochádza len k minimálnej tvorbe stavebného prachu, špiny alebo hluku. Vďaka rovnakému princípu montáže môže byť sanitárny modul Geberit Monolith inštalovaný tak rýchlo a jednoducho ako montážny prvok Geberit Duofix. A WC je pripravené na použitie už za pár hodín.

Najlepšie známky za nízku spotrebu vody

Sanitárny modul je k dispozícii v dvoch stavebných výškach: 101 cm a, pre zladenie so sanitárnym modulom Geberit Monolith pre umývadlá 114 cm, pričom je dostupný v troch verziách pre závesné WC, WC stojace na podlahe a Geberit AquaClean. Sanitárny modul pre WC Geberit Monolith dostal najvyššie známky v rámci štítku efektívnosti využívania vody Water Efficiency Label (štítok WELL od EUnited Valves).

WELL - štítok efektívnosti využívania vody triedy A

Sanitárny modul Geberit Monolith pre WC

S najvyšším hodnotením efektívnosti – štítok WELL triedy A

Nové: Geberit Monolith Plus – atraktívny a praktický!

Geberit Monolith Plus

1

LED osvetlenie

ComfortLight

LED osvetlenie v siedmich rôznych farbách sa aktivuje hneď, keď sa niekto priblíži k modulu Geberit Monolith Plus a bezpečne tak osvetlí cestu k toalete a navodí príjemnú atmosféru.

2

Rozpozná deň a noc

Svetelný senzor

Detekcia dňa a noci zabezpečí, že sa pôsobivé LED osvetlenie rozsvieti iba v noci. Senzor možno nastaviť automaticky alebo manuálne. Automaticky sa aktivuje hneď ako sa zotmie.

3

Aktivácia odsávania zápachu

Detekcia pohybu

Monolith plus je vybavený aj účinným odsávaním zápachu, ktoré sa samo zapne, keď sa WC používa.

4

Účinné odsávanie zápachu

Keramický voštinový filter

Čistý vzduch na WC by nemal byť žiadnym luxusom. Znečistený vzduch prechádza voštinovým filtrom, ktorý výnimočne účinne eliminuje zápach.Filter má veľmi dlhú životnosť (viac ako 6 rokov) a majiteľ si ho môže sám vymeniť v niekoľkých jednoduchých krokoch.

5

Ani ho nepočuť

Tichý ventilátor

Veľmi tichý ventilátor odsáva zápach priamo z WC misy. Odsávanie takmer nepočuť, preto je sprevádzané pulzujúcim svetlom, ktoré signalizuje, že jednotka odsávania je v prevádzke.

6

Jemný dotyk

Citlivé tlačidlá ovládania

Na spustenie splachovania stačí jemný dotyk. Podobne sa nastavujú aj ďalšie funkcie, napr. výber farby osvetlenia.

7

Vhodné WC keramiky

Kompatibilné

Modul Geberit Monolith Plus môžete kombinovať s väčšinou bežne dostupných WC mís, vrátane toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean.

8

Prívod elektriny

Jednoduchá montáž

Pokiaľ je v blízkosti WC pripojenie na elektrinu, inštalácia modulu Geberit Monolith Plus je rýchla a jednoduchá. Rovnako ako servis modulu, pretože všetky súčasti sú ľahko prístupné.

Odsávanie zápachu priamo z toaletnej misy
Účinná jednotka odsávania zápachu poskytuje pocit čistoty a príjemnú atmosféru. Geberit Monolith Plus to dokáže hravo a štýlovo. Sanitárny modul Geberit Monolith Plus možno kombinovať s väčšinou bežne dostupných toaletných mís, vrátane toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean.


Innovatívne a dobre premyslené
Pokiaľ je v blízkosti WC pripojenie na elektrinu, inštalácia modulu Geberit Monolith Plus je rýchla a jednoduchá. Rovnako ako servis modulu, pretože všetky súčasti sú ľahko prístupné.


Nové funkcie
V noci úzky prúžok LED svetla poskytuje diskrétne nepriame osvetlenie, keď sa niekto priblíži k toalete. Farbu a intenzitu svetla môžete naprogramovať podľa vlastného vkusu. Elegantné piezoelektrické splachovanie zaručí výnimočne tiché splachovanie, aby nikoho nezobudilo.


Ocenenia

  • product design award
  • Interior innovation award
  • plus x award