Geberit AquaClean 4000

Kompaktný dizajn, nízka cena

Pre zákazníkov, ktorí nechcú vymeniť svoju existujúcu toaletu – napríklad z dôvodu nepriaznivej finančnej situácie – ponúka sprchovacie WC-sedadlo Geberit AquaClean perfektné riešenie pri navrhovaní vašej kúpeľne. Základný model Geberit AquaClean 4000 možno okamžite nainštalovať na takmer akúkoľvek existujúcu toaletu. Vďaka elegantnému dizajnu možno sprchovacie WC-sedadlo len sotva rozoznať od bežného WC-sedadla. Jeho vlastnosti sú presvedčujúce:

Sofistikovaná sprcha pre pocit absolútnej sviežosti

Počas toho, ako pohodlne sedíte, vás táto sprcha po stlačení tlačidla dôkladne umyje prúdom vody s telesnou teplotou a intenzitou, ktorú si sami nastavíte. Budete sa cítiť absolútne čisto a sviežo.

Dokonalá čistota

Sprchovacia dýza sa automaticky čistí pred a po každom sprchovaní.


Jednoduchá inštalácia

Geberit AquaClean 4000 jednoducho nahradí vaše existujúce WC-sedadlo a poklop a váš miestny inštalatér sa môže postarať o potrebné prípojky energie a vody. Súprava pre dodatočnú montáž sa obzvlášť jednoducho nainštaluje spolu s dizajnovým panelom Geberit AquaClean. Existujúca prípojka vody sa tak môže použiť aj pre funkciu sprchovania, pričom pripájacie potrubie vody vedúce k sprchovaciemu WC-sedadlu bude schované za dizajnovým panelom bez nutnosti stavebných úprav. A keď sa budete sťahovať, môžete si sprchovacie WC-sedadlo a dizajnový panel jednoducho vziať so sebou. Geberit AquaClean sa môže takisto používať ako konvenčné WC...to by však bola naozaj veľká škoda!


Veľmi jednoduchá obsluha

Ovládacie tlačidlá nachádzajúce sa na bočnej strane sa používajú veľmi jednoducho.

Ergonomicky navrhnuté sedadlá a poklopy

Podobne ako všetky modely Geberit AquaClean aj tento zahŕňa automatický mechanizmus jemného zatvárania - špeciálne tlmiče, ktoré umožňujú tichý pohyb WC-sedadiel a poklopov v smere nahor aj nadol. Sedadlo zaručuje optimalizovaný komfort a pre účely čistenia ho možno demontovať pomocou niekoľkých jednoduchých krokov.

Sedadlo Geberit AquaClean 4000 ponúkame aj v praktickej výhodnej súprave spolu s keramickou misou. Takto máte záruku, že sedadlo perfektne sadne na misu. Súprava sa dodáva ako kompletné riešenie spolu so všetkým potrebným inštalačným materiálom.