Vždy ľahko prístupné

Systémy pre bezbariérové umývadlá

Bezpečný prístup k umývadlu

Geberit uľahčuje prístup k umývadlu i jeho bezpečné používanie vďaka elektronickým umývadlovým armatúram a podomietkovým zápachovým uzávierkam, ale tiež vďaka prvkom Geberit Duofix pre umývadlá v bezbariérových​sanitárnych zariadeniach.

Bezdotykové pre dobrú hygienu: elektronické umývadlové armatúry

Elektronické umývadlové armatúry Geberit sa vyznačujú spoľahlivým, bezdotykovým ovládaním, ľahko čistiteľnými povrchmi a prepracovaným dizajnom. Vďaka technológii dvojitej infračervenej detekcie rýchlo rozpoznajú používateľa a okamžite zareagujú. Obmedzenie teploty a obmedzenie doby výtoku je možné naprogramovať pomocou nástroja Geberit Service Handy a zabezpečiť tak vysokú úroveň bezpečnosti a úspornej spotreby vody. Pre zvýšenie hygieny pitnej vody je možné naprogramovať intervalové spúšťanie.

Podomietkové zápachové uzávierky: čisté, výkonné a takmer neviditeľné

Podomietkové zápachové uzávierky Geberit nielen dobre vyzerajú, ale aj uľahčujú prístup k umývadlu. Zápachová uzávierka je skrytá v predstene, takže je umývadlo ľahko prístupné i na vozíku. Podomietkové zápachové uzávierky sú hydraulicky optimalizované pre efektívne samočistenie. Pre servisné práce sú prístupné cez malú, takmer neviditeľnú kryciu dosku z odolného plastu, ktorý je k dispozícii v rôznych farbách. Pre kompenzáciu stavebných tolerancií sa doska voľne otáča. Veľký rozsah nastavenia zápachovej uzávierky vo vertikálnom smere (+/- 3 cm) umožňuje prispôsobiť sa stavebným toleranciám, aj keď už dlaždice boli položené.