Každodenná bezpečnosť

Bezbariérové WC riešenia Geberit

Prvok Geberit Duofix pre závesné WC: WC nainštalované bezpečne a bez bariér

Prvky pre závesné WC v inštalačnom systéme Geberit Duofix sú dokonale prispôsobené potrebám ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu. Výškovo nastaviteľné inštalačné prvky umožňujú kedykoľvek ďalšie nastavenie pre pohodlné použitie a prístup na invalidnom vozíku. Prvok pre inštaláciu WC keramiky umožňuje, aby keramika vyčnievala do priestoru až 70 cm a bola tak pohodlne dostupná na vozíku a veľmi bezpečná. Sortiment zahŕňa aj elementy s integrovanými upínadlami pre podporné držadlá, ktoré možno rýchlo, ľahko a bezpečne nainštalovať.

Dokonalá čistota jedným stlačením tlačidla: rádiom ovládané splachovanie WC

Rádiové diaľkové ovládanie zaručuje praktické a pohodlné ovládanie WC zo strany používateľa, ošetrovateľov alebo rodinných príslušníkov. Môže byť nainštalované ako spínač v sklopnej opierke alebo ako tlačidlá na stene.

Lepšia osobná hygiena v každom veku: Geberit AquaClean

Dôkladné a pohodlné umytie jemným prúdom vody robí z výrobku Geberit AquaClean ideálny doplnok pre osobnú hygienu. Používatelia WC sa môžu umyť bez namáhavých pohybov. Ich súkromie je chránené, pretože potrebujú menej pomoci ako pri použití konvenčného WC.