Umývadlové batérie Geberit

Sofistikované riešenie

  • Geberit washbasin tap Brenta
  • Geberit washbasin tap Brenta

Všestranné

Predstavujeme vám Geberit Piave a Geberit Brenta – šikovne navrhnuté nástenné batérie pre umývadlá. Ich atraktívny a ergonomický dizajn poskytuje v porovnaní s bežnými stojančekovými armatúrami viac priestoru pre umývanie rúk. Pretože batérie sú ukotvené na stene, celé umývadlo zostáva voľné, čím sa výrazne zjednoduší čistenie.

Oba dizajnové rady Piave aj Brenta sú charakteristické svojim štíhlym, nadčasovo elegantným tvarom. Preto sú vhodné nielen pre verejné sanitárne zariadenia, ale možno ich úspešne použiť aj v súkromných kúpeľniach.

Bathroom with tap system

Spoľahlivá príprava a jednoduchá montáž

Prednosti systému umývadlových armatúr Geberit najlepšie vyniknú na príklade nástenných batérií. Doteraz ich inštalácia vyžadovala individuálny prístup a istú dávku improvizácie. Teraz sa nám podarilo integrovať niektoré ich dôležité časti do montážneho prvku Geberit Duofix. Táto úprava výrazne uľahčuje projektovanie a znižuje riziko chýb behom montáže.


Geberit tap system product range

Široký sortiment pre všetky aplikácie

Nové umývadlové batérie Geberit môžu byť napájané elektrinou z batérie, zo siete alebo z vlastného nezávislého generátora. Oba dizajnové rady Piave a Brenta ponúkame v nástennej a stojančekovej verzii, so zmiešavačom alebo bez neho.


Ďalšie informácie:

O téme projektovania a vedenia stavby
O téme inštalácie a realizácie