Umiestnite ho kdekoľvek

Oddialené ovládanie splachovania

Oddialené ovládanie splachovania

Oddialené tlačidlá splachovania nájdete na trhu len medzi tlačidlami Geberit. Možno ich umiestniť až do vzdialenosti dvoch metrov od splachovacej nádržky, čo vám poskytne veľkú dávku flexibility. Oddialené splachovanie Geberit typ 01 a 10 možno aktivovať pneumaticky (bez použitia elektriny). Oddialené splachovanie Geberit typ 70 je menšie než smartphone a ovláda sa vďaka servo technológii ľahkým dotykom prstov.


Oddialené ovládanie, typ 01

Oddialené ovládanie, typ 01

V priemere má iba 80 mm (pri zabudovaní do nábytku) alebo 94 mm (klasická podomietková verzia). Môžete ho namontovať až do vzdialenosti 2 m od splachovacej nádržky. Splachovanie sa aktivuje pneumaticky (bez potreby napojenia na elektrinu), iba ľahkým dotykom. V dispozícii je v niekoľkých farebných variantoch a povrchových úpravách. Má jednoduchý zaoblený tvar.

Oddialené ovládanie, typ 10

Oddialené ovládanie, typ 10

V priemere má iba 80 mm (pri zabudovaní do nábytku) alebo 94 mm (klasická podomietková verzia). Môžete ho namontovať až do vzdialenosti 2 m od splachovacej nádržky. Splachovanie sa aktivuje pneumaticky (bez potreby napojenia na elektrinu), iba ľahkým dotykom. V dispozícii je v niekoľkých farebných variantoch a povrchových úpravách. Má jednoduchý zaoblený vzhľad s dizajnovým prstencom.

Oddialené ovládanie, typ 70

Oddialené ovládanie, typ 70

Rozmery tlačidla sú iba 112 x 50 mm. Možno ho umiestniť vo vzdialenosti do 2 m od splachovacej nádržky. Aktivácia spláchnutia na dve množstvá vody pracuje na princípe servo technológie (bez potreby napojenia na elektrinu). V ponuke je v štyroch farebných variantoch, so skla alebo brúsenej ušľachtilej ocele.

Jednoduchá údržba
Kryciu platňu, ktorá je v ponuke v niekoľkých farebných variantoch, možno kedykoľvek a bez použitia náradia demontovať. K dispozícii je aj špeciálna verzia s možnosťou vloženia vlastného obkladu, čo poskytuje veľmi diskrétny vzhľad.

Ďalšie informácie:

O téme projektovania a vedenia stavby
O téme inštalácie a realizácie