Zaručené pohodlie

Tlačidlá splachovania Geberit prinášajú inovatívne funkcie

Jednotka odsávania zápachu Sigma40

Jednotka odsávania zápachu

Kľudne dýchajte: Geberit DuoFresh zaručuje čistý vzduch na toalete, pretože dokáže odsať nepríjemný zápach priamo z WC misy ešte skôr, ako sa začne šíriť do okolia. Odsávanie zápachu sa aktivuje stlačením tlačidla a vypína sa automaticky.


Pohodlné ovládanie Sigma80

Bezdotykové ovládanie

Tlačidlá splachovania Geberit a ich moderné funkcie posunú vašu kúpeľňu na novú úroveň komfortu. Splachovanie WC je ovládané bezdotykovo, nepríjemný zápach je účinne odstránený priamo z toaletnej misy a elegantné farebné vyhotovenie dodá vašej kúpeľni originálny akcent.


Zalícované s povrchom Sigma60

Zalícované s povrchom

Niektoré tlačidlá splachovania Geberit sú úplne zapustené do steny tak, aby lícovali s jej povrchom.

Tento maximálne aerodynamický dizajn nemá žiadne hrany a iné rušivé prvky a umocní tak dojem priestornosti a uhladenosti vo vašej kúpeľni. Ich minimalistický vzhľad ladí aj s exkluzívnymi zariaďovacími predmetmi a batériami.


Sigma70 ovládanie ľahkým dotykom

Jemný dotyk

Tiché spláchnutie WC môžete aktivovať veľmi ľahkým dotykom prstov tak, aby už nikto z vašich blízkych nebol vyrušený z kľudného spánku.


Súprava na vhadzovanie WC blokov

Súprava na vhadzovanie WC blokov

Jednoduchšie to už nemôže byť: Odklopte tlačidlo splachovania Geberit, vhoďte do súpravy WC blok a tlačidlo opäť priklopte. Súpravu na vhadzovanie WC blokov do nádržky možno dokúpiť k väčšine tlačidiel radu Sigma.


Geberit DuoFresh

1

Čistý vzduch pre každého

Jednotka odsávania zápachu

Nepríjemné pachy v kúpeľni a na WC môžu negatívne vplývať na medziľudské vzťahy. Prakticky každý to vníma rovnako: zápach ovplyvňuje našu náladu.

2

Priamo pri zdroji

Tiché odsávanie

Pracuje na podobnom princípe ako digestor v kuchyni: systém DuoFresh odstraňuje zápachy priamo v mieste ich vzniku - v toaletnej mise. Ticho ich odsaje predtým, ako sa stihnú rozšíriť do miestnosti.

3

Nemaskuje pachy

Filter s aktívnym uhlím

Geberit DuoFresh je neporovnateľne účinnejší ako bežné prostriedky, napr. parfumované spreje. Zápach vo vzduchu nie je prekrývaný, ale likvidovaný prostredníctvom aktívneho uhlia vo filtri.

4

Individuálne ovládanie

Stačí stlačiť tlačidlo

Odsávanie zápachu môžete spustiť vždy, keď je treba. Vyčistený vzduch sa vracia späť do miestnosti cez bočné prieduchy. Odsávanie sa automaticky vypne po desiatich minútach, avšak môžete ho manuálne vypnúť aj skôr.

5

Lepšia alternatíva

Energeticky úsporné

Stačí otvoriť okno? Keď použijete Geberit DuoFresh, neunikne vám teplo von oknom a vzduch zostane čistý.

6

Súprava na vhadzovanie WC blokov

Hygiena

Geberit DuoFresh je vybavený súpravou na vhadzovanie WC blokov, ktoré zabezpečia hygienickú sviežosť WC.

7

V okamihu

Ľahká údržba

Filter s aktívnym uhlím a súprava na vhadzovanie WC blokov sú jednoducho prístupné. Stačí odklopiť tlačidlo a môžete vhodiť nový WC blok alebo vymeniť filter.

8

Kompletné riešenie

Jednoduchá montáž

Špeciálny montážny prvok Geberit Duofix pre DuoFresh je vybavený ventilačným potrubím na odsávanie zápachu. Potrebné je len napojenie na elektrickú sieť a Geberit DuoFresh môže byť nainštalovaný aj kedykoľvek neskôr, lebo všetky ďalšie potrebné komponenty sú súčasťou ovládacieho tlačidla Geberit Sigma40.

Ďalšie informácie:

O téme projektovania a vedenia stavby
O téme inštalácie a realizácie