Kompletné zariadenia pre vašu toaletu

WC systémy Geberit

WC systémy Geberit: keď musí všetko dokonale ladiť
WC systémy Geberit ponúkajú všetko, čo je potrebné pre bezpečnú inštaláciu vašich sanitárnych zariadení. Neviditeľné podomietkové splachovacie nádržky vytvárajú viac priestoru v kúpeľni a poskytujú elegantný vzhľad. Dômyselné splachovacie riešenia a úsporné súpravy pre prestavbu prispievajú k zníženiu spotreby vody. Elegantné ovládacie tlačidlá Geberit alebo inovatívne sanitárne moduly Geberit Monolith pre WC prispievajú k výnimočnému dizajnu. So zariadením Geberit AquaClean, t.j. WC, ktoré vaše spodné partie čistí pomocou vody, prinesiete hygienický štandard zajtrajška do vašej kúpeľne už dnes.

Kompletné zariadenia, pri ktorých všetko funguje v dokonalej harmónii
Od spoločnosti Geberit dostanete kompletné zariadenia pre WC, v ktorých sa dokonale snúbi dizajn s funkčnosťou. Zároveň sa pri firme Geberit môžete spoľahnúť na povestnú švajčiarsku kvalitu, ktorá sa zakladá na dlhoročných skúsenostiach.


Splachovacie nádržky Geberit potvrdzujú svoju spoľahlivosť už viac ako 50 rokov a každodenne sa na celom svete používajú nespočetne veľakrát. V otázke úspory pitnej vody nastavujú štandardy. Nadomietkové nádržky Geberit dopĺňajú WC systémy. Pomocou úsporných súprav na prestavbu Geberit zaručuje, že aj staršie modely možno prevádzkovať úsporným a moderným spôsobom.


Viac o podomietkových splachovacích nádržkách
Viac o nadomietkových splachovacích nádržkách

Geberit AquaClean, čiže WC, ktoré vás očistí vodou, poskytuje nový rozmer sviežosti pre kúpeľne a sanitárne zariadenia.


Získajte viac informácií o výrobku Geberit AquaClean

So sanitárnym modulom pre WC Geberit Monolith, oceneným za dizajn, sa Geberit vydal v oblasti dizajnu kúpeľní na úplné nové cesty. Či už plánujete novú budovu alebo sa chystáte zrenovovať vašu kúpeľňu, dobre navrhnutý modul možno nainštalovať rýchlo, nehlučne a čisto, pričom výsledkom je jednoduchá a atraktívna inštalácia WC.


Získajte viac informácií o moduloch Geberit Monolith pre WC

Ovládacie tlačidlá Geberit sú perfektným nástenným ukončením kúpeľňovej inštalácie s použitím neviditeľnej podomietkovej splachovacej nádržky, ktorá je dnes v moderných sanitárnych zariadeniach v podstate štandardom. Ovládacie tlačidlá sú k dispozícii v mnohých atraktívnych dizajnových sériách a ponúkajú harmonické riešenia pre každý kúpeľňový koncept.


Získajte viac informácií o ovládacích tlačidlách Geberit


Ďalšie informácie:

O téme projektovania a vedenia stavby