Funkčnosť vo vrcholnej forme

Prívody a odtoky Geberit pre kúpeľňové vane

Kompletný sortiment pre každú kúpeľňu
Prívody a odtoky Geberit pre kúpeľňové vane sú k dispozícii v rôznych rozmeroch a v typických farbách sanitárnych armatúr, akými sú napríklad lesklé pochrómovanie, alpská biela, matné pochrómovanie alebo pozlátenie. Všetky viditeľné komponenty sú navrhnuté tak, aby odvodňovacie systémy pre kúpeľňové vane a sprchy mali zhodný vzhľad.

Plochý profil pre pohodlný prístup do kúpeľňovej vane
Zápachové uzávierky majú nízku konštrukčnú výšku, čo umožňuje inštaláciu vašej kúpeľňovej vane v nižšej výške a tým pádom v porovnaní s mnohými inými systémami aj pohodlnejší vstup do nej.

Bezpečná, rýchla a beznapäťová montáž
Odtoky Geberit pre kúpeľňové vane zaručujú jednoduchú a bezpečnú montáž v takmer každej stavebnej situácii a chránia kúpeľňové vane z akéhokoľvek materiálu pred poškodením.

Rýchle odvodnenie, dobrá ochrana proti upchatiu
Pretože zápachové uzávierky v sebe zahŕňajú dobre známe know-how firmy Geberit, je ich tvar optimalizovaný pre dobré prúdenie, čím je zabezpečená neustále vysoká hydraulická kapacita a veľmi dobrý samočistiaci efekt. Pre vás to znamená menej upchávania a rýchlejší odtok vody.


Inteligentnými detailmi a výberom farieb a veľkostí sú odtoky Geberit pre kúpeľňové vane výborným riešením pre kúpeľne. Používateľ kúpeľne profituje z hydraulickej kapacity a vysokého stupňa ochrany proti upchatiu.


Stláčanie namiesto otáčania: Prostredníctvom ovládania inovatívnym stláčacím tlačidlom Geberit PushControl otvára a zatvára odtok kúpeľňovej vane. To umožňuje jednoduchšiu, praktickejšiu a pohodlnejšiu prevádzku. Vďaka mechanizmu stláčacieho tlačidla má prepad kúpeľňovej vane veľmi plochý profil, takže hladký vnútorný povrch vane nie je narúšaný vyčnievajúcim otáčacím mechanizmom. Zápachová uzávierka s plochým profilom, ktorá bola navrhnutá pre optimalizovaný prietok, ponúka výhody typické pre výrobky Geberit.


Vaňová odpadová súprava s napúšťaním Geberit v prepade kúpeľňovej vane decentne integruje prívod vody. To vyzerá dobre.Ďalšie informácie:

O téme projektovania a vedenia stavby
O téme inštalácie a realizácie