Kompletné riešenia pre WC

WC systémy Geberit

WC systémy Geberit: keď musí všetko dokonale ladiť
WC systémy Geberit ponúkajú všetko, čo je potrebné pre bezpečnú a úspornú sanitárnu inštaláciu. Od nadomietkových a podomietkových splachovacích nádržiek cez dômyselné riešenia splachovania a úsporné súpravy pre prestavbu až po sanitárne moduly ocenené za dizajn – všetky splachovacie technológie ponúkajú precíznu dokonalosť, ktorou je Geberit preslávený, a presne to riešenie, ktoré je vhodné pre projekt budovy a požiadavky s tým súvisiace. Geberit AquaClean, čiže WC, ktoré Vaše spodné partie čistí pomocou vody, už dnes stanovuje nový štandard pre hygienu a starostlivosť o telo v sofistikovaných súkromných, poloverejných a verejných sanitárnych zariadeniach.

Kompletné zariadenia, pri ktorých všetko funguje v dokonalej harmónii
V kombinácii s ovládacími tlačidlami Geberit, ktoré sú dostupné v mnohých atraktívnych dizajnoch a povrchových úpravách, dochádza k vytvoreniu kompletných riešení pre WC, v ktorých sa dokonale snúbi dizajn, funkčnosť a úspornosť.


Splachovacie nádržky Geberit preukazujú svoju spoľahlivosť už viac ako 50 rokov a každodenne sa na celom svete používajú nespočetne veľakrát. V otázke úspory pitnej vody nastavujú štandardy. Nadomietkové nádržky Geberit dopĺňajú WC systémy Geberit. Pomocou úsporných súprav pre prestavbu Geberit zaručuje, že aj staršie modely možno prevádzkovať úsporným a moderným spôsobom.


Získajte viac informácií o podomietkových splachovacích nádržkách
Získajte viac informácií o nadomietkových splachovacích nádržkách

Geberit AquaClean, čiže WC, ktoré svojho používateľa čistí vodou, poskytuje nový rozmer sviežosti pre kúpeľne a sanitárne zariadenia.


Získajte viac informácií o výrobku Geberit AquaClean

So sanitárnym modulom pre WC Geberit Monolith, oceneným za dizajn, sa Geberit vydal v oblasti dizajnu kúpeľní na úplné nové cesty. Či už v novej budove alebo pri renovácii kúpeľne - dobre navrhnutý modul možno nainštalovať rýchlo, nehlučne a čisto, pričom výsledkom je jednoduchá a výhodná inštalácia nových WC.


Získajte viac informácií o moduloch Geberit Monolith pre WC

Ovládacie tlačidlá Geberit predstavujú dokonalé zavŕšenie kúpeľňových inštalácií a sú dostupné v mnohých atraktívnych dizajnoch, ktoré ladia s ovládaniami splachovania pisoárov Geberit a krycími doskami Geberit. To znamená, že ponúkajú harmonické riešenia pre každý architektonický koncept.


Získajte viac informácií o ovládacích tlačidlách Geberit