Geberit AquaClean Mera

Majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu

Toaleta Geberit AquaClean Mera predstavuje celkom novú úroveň komfortu. Spojenie sofistikovanej technológie a štýlového dizajnu prispieva k tomu, že očista vodou sa dnes stáva novým štandardom v oblasti intímnej hygieny. Táto revolučná toaleta svojho majiteľa príjemne prekvapí pri každom použití.


Dôkladná a jemná očista
Vo vnútri toalety sa skrýva najmodernejšia technika. Už pri prvom použití zaujme patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray s pulzujúcim a rotujúcim prúdom, ktorý sa dynamicky obohacuje vzduchom. Prináša mimoriadne dôkladnú a jemnú očistu a zároveň šetrí vodu. Hybridný systém ohrevu vody zaručuje okamžitú a nepretržitú dodávku teplej vody.


Funkcie pre vaše pohodlie
Toaleta ponúka ďalší rad funkcií pre zvýšenie pohodlia, napríklad diskrétne orientačné podsvietenie, automatické zdvíhanie a sklápanie WC poklopu, vyhrievané sedadlo a odsávanie zápachu. Intuitívne diaľkové ovládanie umožňuje reguláciu intenzity sprchovania a osušenia podľa osobných preferencií. Geberit AquaClean Mera je síce nabitá technikou, ale napriek tomu ju bez problémov dokáže nainštalovať jeden inštalatér. Pripojenie vody a elektriny, rovnako ako upevnenie k stene, sú skryté.


Mera

Inovatívny tvar WC misy
Asymetrická vnútorná geometria WC misy vyvinutá firmou Geberit umožňuje mimoriadne dôkladné a tiché spláchnutie. Stačí na to jeden splachovací otvor umiestnený na vnútornej strane toalety. Keramická misa toalety AquaClean Mera nemá žiadne okraje a je vybavená špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Vďaka tomu je veľmi jednoduché udržiavať toaletu hygienicky čistú.


Viac informácií o toalete Geberit AquaClean Mera

Ďalšie informácie:

O téme inštalácie a realizácie