WC, ktoré vás očistí vodou

Geberit AquaClean

Bathroom with Geberit AquaClean Mera

Stále viac ľudí sa po použití toalety spolieha na očistu vodou. Toalety Geberit AquaClean by vás mohli k tejto zmene v kultúre intímnej hygieny motivovať. Snúbi sa v nich čistota, pohodlie, dizajn a ekologická šetrnosť spolu s dobre známou úrovňou kvality značky Geberit.


Ako očista vodou funguje

Teplá voda opláchne intímne partie a zanechá dlho pretrvávajúci pocit čistoty a sviežosti. Geberit AquaClean vás pohodlne obslúži a jediné, čo sa od vás očakáva, je stlačiť jedno tlačidlo na diaľkovom ovládači. Preto je táto toaleta atraktívnou alternatívou klasického bidetu.

Správny model pre každého

Geberit AquaClean ponúka vhodný model pre akýkoľvek typ požiadaviek a takmer pre každú stavebnú a životnú situáciu – od kompaktných sedadiel so sprchovacou funkciou až po kompletné riešenie vrátane WC misy.

 • Kompletné zariadenie
  Geberit AquaClean Mera, Geberit AquaClean Sela a Geberit AquaClean Tuma sú ideálnym riešením pre novostavby aj rekonštrukcie.
 • Sedadlá so sprchovacou funkciou
  Geberit AquaClean Tuma a Geberit AquaClean 4000 možno jednoducho namontovať na vašu toaletu.
 • Funkcie pre vaše pohodlie
  Okrem jemnej teplej sprchy sú k dispozícii v závislosti na zvolenom modeli ďalšie prídavné funkcie.
 • • Perfektné riešenie Geberit pre každú situáciu
  Geberit AquaClean možno kombinovať s podomietkovými nádržkami Geberit, Geberit Monolith, Geberit Monolith Plus a dizajnovými krycími panelmi Geberit.