Štandard pre techniku splachovania

Podomietkové splachovacie nádržky Geberit

Klasika v moderných kúpeľňových zariadeniach
Podomietkové splachovacie nádržky Geberit predstavujú klasiku v oblasti moderných kúpeľňových zariadení a po celom svete boli za viac ako 50 rokov nainštalované už nespočetne veľakrát. Sú známe svojou povestnou spoľahlivosťou. Každá splachovacia nádržka sa pred dodaním podrobuje kontrole tesnosti. Garantovaná 25-ročná dostupnosť náhradných dielov poskytuje dlhodobú istotu. Voliteľné dostupné s dvojitým splachovaním, štart/stop splachovaním alebo splachovaním pomocou veľkého objemu vody. Podomietkovú splachovaciu nádržku Geberit Sigma 12 cm (UP320) možno používať aj s objemom 4,5 litra vody, čím sa stala príkladnou z hľadiska spotreby vody. V dôsledku toho je vždy zaraďovaná do vysokých tried štítku WELL.

Pripravené pre budúcnosť kúpeľne
Inštalačné prvky pre WC sú k dispozícii plne pripravené pre jednotku odsávania zápachu Geberit DuoFresh. Rozsah dodávky takisto zahŕňa chráničku elektrických káblov pre pripojenie zariadenia Geberit AquaClean, WC, ktoré svojho používateľa čistí vodou.

K dispozícii pre všetky inštalačné systémy Geberit
Podomietkové splachovacie nádržky Geberit sú k dispozícii pre všetky inštalačné systémy Geberit. Sú kompatibilné prakticky so všetkými komerčne dostupnými keramikami WC.


Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Podomietková nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320) so stavebnou výškou 112 cm je vhodná pre rýchlu a jednoduchú montáž. Dodáva sa v inštalačných systémoch Geberit Duofix a Geberit Kombifix pre závesné WC alebo ako samotná nádržka pre stojacie WC.
Splachovanie sa ovláda tlačidlami Geberit Sigma, ktoré sú umiestnené spredu.

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega 12 cm

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega 12 cm sa dodáva v inštalačných systémoch Geberit Duofix a Geberit Kombifix pre závesné WC. Vďaka trom výškam je vhodná aj v prípadoch, keď ste obmedzený výškou, napr. pod nízkym oknom alebo šikmou strechou.
Splachovanie sa ovláda tlačidlami Omega, ktoré je možné umiestniť spredu alebo zhora.

WELL - štítok efektívnosti využívania vody

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma 12 cm (UP320)

S najvyšším hodnotením efektívnosti – štítok WELL triedy A

Ďalšie informácie:

O téme inštalácie a realizácie