Do budúcnosti

Profesionálne riešenie napojenia vody a elektrickej siete na WC

Pre potreby zajtrajška

Štandardné spoľahlivé WC systémy s úsporným splachovaním na dve množstvá vody spĺňajú požiadavky dneška, ale už o pár rokov ich môže majiteľ chcieť doplniť o sprchovacie WC alebo o jednotku odsávania zápachu. V ideálnom svete by boli všetky potrebné pripojenia už pripravené, aby nevznikali ďalšie náklady na stavebné úpravy.

Pripravené pre sprchovacie WC

Montážne prvky Geberit pre závesné WC spĺňajú požiadavky na pohodlie v súčasnosti a aj požiadavky do budúcnosti. Všetky nové podomietkové inštalačné prvky sú pripravené na neskoršiu montáž sprchovacieho WC a sú vybavené chráničkami pre skryté prívody k sprchovacej toalete Geberit AquaClean ako aj úchytom elektrických káblov na chráničke elektrického vedenia. Je to štandardná súčasť výrobku.


Pripravené na odsávanie zápachu

WC systémy, ktoré sú vybavené aj prípojkou pre odsávanie zápachu priamo z toaletnej misy, sú optimálne pripravené na ďalšie požiadavky majiteľa. Preto Geberit odporúča montáž inštalačného prvku Geberit Duofix pre DuoFresh vždy, keď je to možné. Cenový rozdiel je minimálny a kedykoľvek v budúcnosti je možné doinštalovať systém odsávania pachov bez akýchkoľvek stavebných úprav.

Ďalšie informácie:

O téme inštalácie a realizácie