Flexibilné riešenie

Pisoáre Geberit

Toaleta s pisoárovým systémom

Flexibilita je hlavnou črtou pisoárového systému Geberit: pre takmer každú situáciu alebo stavebný projekt ponúkame ideálne riešenie

Ucelený produktový rad výrazne zjednodušuje plánovanie, montáž a údržbu pisoárových systémov.


Flexibilné

Súčasťou pisoárového systému je skryté ovládanie splachovania pod omietku, splachovanie integrované v keramickej mise alebo možnosť prevádzky bez vody. Navyše sú k dispozícii tri možnosti napojenia na elektrickú energiu.


Jednoduchý servis

Pre vykonávanie servisných prác je nespornou výhodou bezproblémový prístup ku všetkým prevádzkovým častiam pisoára bez toho, aby bolo nutné demontovať keramickú misu. Praktická dokovacia stanica umožňuje jednoduchý prístup k riadiacej jednotke.


Úspora vody

Splachovanie je navrhnuté tak, aby prúd vody presne kopíroval dômyselnú vnútornú geometriu keramickej misy. Vďaka tomu stačí k optimálnemu spláchnutiu pisoára iba 0,5 l vody. Dokonca možno dosiahnuť ešte menšiu spotrebu vody pomocou individuálne nastaviteľných programov ako je napríklad splachovanie v pravidelných intervaloch.


Estetické

Všetky súčasti pisoárového systému Geberit sú dokonale zladené. Atraktívny a nadčasový dizajn skvelo zapadne do akéhokoľvek interiéru. Rôzne druhy pisoárovej keramiky s ovládaním splachovania, deliace steny a široká ponuka ovládacích tlačidiel poskytuje veľkú mieru voľnosti pri navrhovaní


Ďalšie informácie:

O téme inštalácie a realizácie