Dobre premyslený dizajn

Čo očakávate od svojej kúpeľne? Chcete sa tu cítiť príjemne a užívať si ticho a pokoj. Dizajn tu hrá určite kľúčovú úlohu. Ale čo presne je dobrý dizajn? Pekný vzhľad je veľmi dôležitý, ale sám o sebe nestačí. Ďalšími faktormi, ktoré zvyšujú vaše pohodlie a komfort sú funkčnosť, jednoduchá údržba a dlhá životnosť. Dizajn je skutočne dobrý vtedy, keď nie je obmedzený iba na povrchnú pozlátku vzhľadu a dokáže spoľahlivo vyhovieť všetkým vašim požiadavkám. Skutočne kvalitný dizajn by mal skrátka urobiť dojem nielen na vaše oči.

Výrobky a riešenia Geberit toho v sebe skrývajú viac, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Preto je naším mottom „Dizajn nielen na povrchu“.


Design beyond the surfaceSimple cleaning

Sprchový žľab Geberit CleanLine sa bude lesknúť aj po vašom odchode zo sprchy. Nemá totiž žiadne rohy, kde by sa mohla usadzovať špina, a pokiaľ prenikne nečistota a vlasy dovnútra, zachytia sa v hrebeňovej vložke, ktorú možno jednoducho vybrať a opláchnuť. Jeho vynikajúci dizajn preto oceníte nielen pri sprchovaní, ale tiež počas upratovania.
Sprchový žľab Geberit CleanLineBad odours in the bathroom

Kto príde druhý, má smolu? Nie, pokiaľ máte Geberit DuoFresh:
Ovládacie tlačidlo splachovania Geberit Sigma40 s integrovaným odsávaním zápachu eliminuje nepríjemné pachy priamo v mieste ich vzniku. Vzduch odsatý z WC misy sa prečistí vo filtri a otvormi na bokoch tlačidla sa vráti späť do miestnosti.

Ovládacie tlačidlá s inovatívnymi funkciami