Národný štadión vo Varšave

Rozvody pitnej vody zabezpečil Geberit

Warsaw National Stadium

Národný štadión vo Varšave je vidieť už z diaľky a tvorí výraznú dominantu panorámy mesta. Štadión s fasádou v poľských národných farbách má kapacitu 55 000 miest na sedenie.


Príklad udržateľnej výstavby

Pri stavbe štadióna hralo kľúčovú rolu hľadisko udržateľnosti. Toalety a pisoáre sú napríklad splachované dažďovou vodou. Geberit bol prizvaný k spolupráci ako firma známa svojím dlhodobým ekologickým zameraním. Všetky montážne prvky pre zhruba 2100 toaliet a pisoárov na štadióne nesú značku Geberit.

Warsaw National Stadium from the inside

Vždy bezchybná pitná voda

Dodávať zákazníkom pitnú vodu v bezchybnej hygienickej kvalite prostredníctvom vhodných a certifikovaných armatúr vníma Geberit ako svoju povinnosť a výzvu. Aby to bylo možné, používame len vysoko kvalitné výrobné materiály.


Hygienické preplachovanie

Na Varšavskom národnom štadióne sú nainštalované jednotky hygienického preplachovanie Geberit. Voda musí byť neustále v pohybe, pretože v stagnujúcej vode sa rýchlo začínajú množiť mikróby. Hygienické preplachovanie Geberit pravidelne a automaticky vykonáva výmenu vody v potrubí a tým zabezpečí jej hygienickú nezávadnosť. Mikrobiologická kontaminácia sa týmto úplne vylúči.

Ochranné zátky

Rúry a tvarovky opúšťajú výrobné závody Geberit v perfektne čistom stave. Aby takéto zostali až do momentu montáže, majú potrubné systémy pre rozvody pitnej vody Geberit Mapress a Mepla špeciálne ochranné zátky, ktoré zabraňujú ich znečisteniu.

Bezpečné prvé zavodnenie a hygienický filter

Hygienický filter Geberit zachytí všetky mikroorganizmy, ktoré by mohli preniknúť do rozvodov pitnej vody behom prvého zavodnenia systému.